Přeskočit na obsah

Velkoobchodní spolupráce

I.
Nákup produktů pro váš obchod

Obzvláštněte svůj kamenný obchod či eshop produkty Mobake.

Odebírejte ekologické, bambusové výrobky Mobake za velkoobchodní ceny. Nabízíme také široký sortiment jiných ekologických výrobků, jako jsou nerezové a jednorázové brčka, bavlněné kapsy, voskové ubrousky, termosky, přírodní houby a jiné eko výchytávky.

Jste distributor? Mysleli jsme na vás. Ceny jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly distributorskému prodeji. Kontaktujte nás přes kontaktní formulář níže.

II.
Branding produktů

Propůjčíme vaší značce kvalitu našich výrobků.

Odlište se. Nechte si vygravírovat název vaší webové stránky, jméno firmy nebo věnujte jedinečnou památku. Vhodné jako firemní dárek, suvenýr či památka pro svatební hosty. Personalizovat s námi můžete:

 • bambusové zubní kartáčky (extra soft, medium nebo dětské)
 • bambusové cestovní tuby na kartáčky
 • bambusové brčka
 • jiné zboží dle dohody

V případě zájmu vám vypracujeme cenovou nabídku na míru. Kontaktujte nás přes kontaktní formulář níže.

III.
Zprostředkování výroby a dovozu

Vytvořte s námi Váš úspěšný brand.

Potřebujete vyrobit nebo dovézt výrobky z Asie? Využijte našich zkušeností a kontaktů. Rádi vám pomůžeme najít vhodného výrobce či vytvořit produkt s vlastním brandem. Nemusíte se o nic starat, komunikaci, přepravu či proclení zajistíme a produkty dodáme až k vašim dveřím. Rádi bezplatně prokonzultujeme vaši představu a následně vám vypracujeme cenovou nabídku na vámi zvolené produkty. Pro více informací nás kontaktujte přes formulář níže.

  Blogerská spolupráce

  Píšeš blog nebo točíš videa a chtěl bys udělat recenzi na naše výrobky? Pošli nám tvůj blog a napiš co bys od nás chtěl ;-). Možná vybereme právě Tebe.

  Foto spolupráce

  Rád fotíš sebe nebo přírodu? Napiš nám. Hledáme šťastné lidi, kteří milují smích a nedělá jim problém smát se s kartáčkem v ruce. Pošli nám tvůj IG profil (nad 800 fans), ve zkratce popiš tvou představu fotky s kartáčkem a řekni který produkt bys chtěl.

  Shop roku Mobake