Přeskočit na obsah

Udržitelné firemní dárky, které mají příběh a myšlenku

Ani letos vám nezaklepal na dveře ten správný nápad, jak potěšit obchodní partnery? Zkuste se inspirovat některým z udržitelných dárků z našeho e-shopu www.mobake.cz, který nabízí lokální české a slovenské produkty pro všechny milovníky udržitelnosti a udělejte svým obchodním partnerům radost něčím netradičním. Vaše firemní dárky umíme navíc přizpůsobit podle vašich přání. Můžete mít kávové svíčky, elegantní karafy a mechové hodiny s jakýmkoli nápisem nebo štítkem.

Tip 1: Stírací mapy Česka – označujte si s kolegy své pracovní výpravy

Stírací mapy jsou nádherným doplňkem na zdi kanceláří či co-workingových center. Během práce se tak můžete společně nejen inspirovat, ale rovnou si v ní i s kolegy zaznačovat všechny své nejbližší výlety, teambuildingy či pracovní cesty. Budete tak mít přehledně na jednom místě sumář všech cest a výprav za novými byznysy a zároveň evidenci toho, co jste už viděli resp. máte v plánu navštívit.

Stírací mapa česka

Tip 2: Vonní kávová svíčka Binchio vyrobená z recyklované kávy

Vůni kávy miluje snad každý, ale málokdo ví, že použitá kávová sedlina je jednou ze surovin, které lze velmi dobře cirkulárně využít. Každá Binchio svíčka využívá kávovou sedlinu z pěti šálků kávy a je tak plně v souladu s ekologickým konceptem zero waste a cirkulární ekonomikou. Svíčka samozřejmě podmanivě voní kávou, vydrží cca 27 hodin a její hlavní složkou je kromě recyklované kávy i ekologický sójový vosk.

Binchio Kávová svíčka 125 g
Binchio Kávová svíčka 125 g

Tip 3: Limitovaná edice aktivního filtračního uhlí Binchio a designových karaf s ručně pískovanou runou

Voda se pije v každé kanceláři, tak proč si z této obyčejné rutiny neudělat trochu sváteční zážitek? Pokud se vám nápad líbí, darujte kromě firemní pozornosti užitečný ekologický dárek v podobě přírodního filtru s aktivním uhlím na vodu. Jmenuje se Binchio a obsahuje až 95 % aktivního uhlí. Tento malý pomocník dokáže z vody nejen odstranit pachuť chlóru, těžké kovy a další drobné nečistoty, ale také harmonizuje její pH, absorbuje chemikálie a obohacuje vodu o důležité minerály, jako je draslík. Mladá česko-slovenská značka Binchio dodává „Binchio uhlíky“ také do designových karaf s ručně pískovanou runou. přírodní symbol.

Vodní filtr s aktivním uhlím Binchio Xmas | Mobake.sk
Vodní filtr s aktivním uhlím Binchio Xmas | Mobake.sk

K dispozici jsou 4 varianty:

Uruz, Laguz, Nordic a Mizu (ale můžete mít i karafu s vlastním logem).

Uvidíte, že jak přírodní filtrační tyčinka Binchio , tak designová karafa se stanou miláčkem mnoha kanceláří.

Binchio Laguz karafa na vodu 1000 ml
Binchio Laguz karafa na vodu 1000 ml

Tip 4: Mechové hodiny od FlukoLandu

Originální a vtipné hodiny FlukoLand jsou nejen praktické, ale i krásné. Interiér každé kanceláře s nimi nejen ožije přírodou, ale jejich zelená barva také uklidní. Nástěnné hodiny ze stabilizovaného lišejníku a ciferník ze smrkového dřeva jsou vyráběny ručně v malé slovenské rodinné firmě a každý kus je originál. Fungují na baterie a rozhodně se nemusíte starat o jejich další složitou údržbu. Lišejník nevyžaduje zalévání, denní světlo ani jinou péči a navíc je hypoalergenní.

Mechové hodiny 60 cm | Mobake.sk
Mechové hodiny 60 cm | Mobake.sk

Shop roku Mobake