Přeskočit na obsah

ZeoZoe Zubní tablety 90ks + ECO kartáček

Omlouváme se za nepřístupnost. Náš dodavatel má dlouhodobou odstávku, věříme, že brzy bude tento produkt opět k dispozici. Dík. Zubní… Ukáž celý popis ↓

7% sleva

397,34 368,70 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station Čt. 25.4.

Kuriér GLS Čt. 25.4.

Packeta Pá. 26.4.

Packeta na adresu Pá. 26.4.

Odhadovaná data pro SK.

Popis

Omlouváme se za nepřístupnost. Náš dodavatel má dlouhodobou odstávku, věříme, že brzy bude tento produkt opět k dispozici. Dík.

Zubní tablety ZeoZoe ve spojení s kvalitním zubním kartáčkem Jsou alternativním způsobem dentální hygieny. Čištění zubů pomocí tablet je vynikajícím prostředkem k udržení ústní dutiny ve zdravém stavu.

Bambusový zubní kartáček s detailním ošetřením těla vás ochrání dásně před podrážděním. Štětiny Kartáče jsou vyrobeny z kvalitního vlákna DuPont Tynex o průměru pouhých 0,12 mm, které seženou téměř všude. Na štětcích jsou navíc vyryty místní vzory ze slovenských Čičmanů a starobylý vzor Květ života.

neovlivňují fluor ani chemikálie
✅ na bázi vulkanického minerálu Zeolit
✅ praktické pro cestování
✅ s mátou a šalvějí
protizánětlivé účinky
✅ příjemná mentolová vůně po umytí

Jak používat zubní tablety ZeoZoe

  1. Vložte dentální tabletu do úst.
  2. Navlhčete zubní kartáček vodou.
  3. Tablety jemně žvýkejte, dokud se v ústech nevytvoří pastovitá hmota.
  4. Čistěte si zuby tak, jak jste zvyklí.
  5. Opláchněte čistou vodou.
  6. Aplikujte 2x denně.

Pro více informací o zubních tabletách ZeoZoe klikněte
>>ZDE<<

Zabalíme ti ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

My jsme Mobake!

Značka mladých, kreativních lidí, kteří oceňují přírodu a zamilovali se do bambusu. Náš příběh začal v roce 2016, kdy jsme poprvé představili bambusové zubní kartáčky s inspirativními nápady. Nazvali jsme je Motivační štětce – Story Brushes .

Nezůstalo jen u štětců, které každý rok posouváme na další úroveň. Pravidelně vytváříme nové ekologické bambusové výrobky, které se stávají nedílnou součástí
jedinečných lidských příběhů
. Díky i vám!

Další informace

Tvrdost štětce v balení

Extra měkký kartáč, Střední kartáč

Počet tablet

90 ks

Shop roku Mobake