Přeskočit na obsah

Ecodenta Black bělící zubní pasta 100 ml

Černá bělící zubní pasta Tato svěží zubní pasta s větším bělícím účinkem, černá jako uhel, promění váš úsměv ve sněhově… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
  • Vegan friendly
Top

98,50 

Na objednávku

Naskladníme a odešleme brzy.

Popis

Černá bělící zubní pasta

Tato svěží zubní pasta s větším bělícím účinkem, černá jako uhel, promění váš úsměv ve sněhově bílý. Dopřejte si bělení zubů na přírodní bázi bez peroxidů a fluoridů.

Testováno zubními lékaři, obsahuje 98 % složek přírodního původu a neobsahuje peroxidy, sulfáty, parebeny ani triclosan!

Čím je zubní pasta Black Whitening výjimečná?

Černá zubní pasta na bělení zubů obsahuje černé uhlí a inovativní složku Teavigo™.

Černé uhlí je v péči o zuby již dlouho známé pro své výjimečné vlastnosti a účinný bělící účinek.

Co je to složka Teavigo?

Inovativní složka Teavigo™ je účinná látka, která se získává ze zeleného čaje. Jedná se o nejaktivnější látku zeleného čaje s vysokou čistotou. Kromě dalších benefitů v péči o chrup přináší komplexní benefity, zejména:

  • chrání před zubním kamenem
  • působí antibakteriálně
  • zanechává dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti.

Zabalíme vám zubní pastu bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Balení:

Obsah: 100 ml

Neobsahuje:

Fluorid

Obsahuje:

černé uhlí a Teavigo™

Shop roku Mobake