Přeskočit na obsah

Ecodenta Černá bělící ústní voda 500 ml

Černá bělící ústní voda Tato zázračná ústní voda s bělícím účinkem, čirá jako voda, při protřepání zčerná! Také promění váš… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
  • Vegan friendly

185,58 

Skladem

Odešleme ještě dnes.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber ještě dnes

DPD Pickup/Pickup Station St. 29.5.

Kuriér GLS St. 29.5.

Packeta Čt. 30.5.

Packeta na adresu Čt. 30.5.

Popis

Černá bělící ústní voda

Tato zázračná ústní voda s bělícím účinkem, čirá jako voda, při protřepání zčerná! Také promění váš úsměv ve sněhově bílý. Dopřejte si bělení zubů na přírodní bázi bez fluoridů a alkoholu.

Testováno zubními lékaři, obsahuje asi 95 % složek přírodního původu a neobsahuje fluoridy ani alkohol!

Čím je černá bělící ústní voda výjimečná?

Dřevěné uhlí, soli a mátový esenciální olej jsou výjimečnou kombinací, která nabízí výjimečně dlouhotrvající svěžest a ochranu zubního plaku. A toto úžasné složení zároveň bělí zuby.

S černou bělící ústní vodou získáte také dávkovač pro snadné použití.

Je ústní voda bezpečná?

Ústní voda je obecně bezpečná pro dospělé a děti, kteří jsou dost staří na to, aby ji vyplivli. Některé značky nabízejí ústní vody obsahující alkohol, který však může být škodlivý pro sliznice ústní dutiny! Proto pro nejlepší výsledek doporučujeme černou bělící ústní vodu v kombinaci s černou zubní pastou na bělení zubů.

Ústní voda je důležitou prevencí zubního kazu, usazování plaku, udržuje zdravé dásně a osvěžuje dech.

Zabalíme vám ústní vodu bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Balení:

Objem 500 ml

Neobsahuje:

fluoridy, alkohol

Obsahuje:

dřevěné uhlí, soli a mátový esenciální olej

Shop roku Mobake