Přeskočit na obsah

Tierra Verde Praní v kostce 165 g

Mytí v kostce s vůní éterického oleje kubitní vavřín Praní v kostce je inovativní produkt pro použití v celé domácnosti.… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
  • Opakovaně použitelné
  • Vegan friendly
4% sleva

219,71 211,25 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?

již zítra

Packeta na adresu již zítra

Osobný odber Út. 12.12.

Kuriér GLS St. 13.12.

Packeta Čt. 14.12.

Odhadovaná data pro SK.

Popis

Mytí v kostce s vůní éterického oleje kubitní vavřín

Praní v kostce je inovativní produkt pro použití v celé domácnosti. Účinně čistí běžně znečištěné nádobí, šetrně myje povrchy (nerez, keramika, laminát, dřevo a sklo) a pere jemné prádlo. Při práci s ním vás bude provázet svěží citrusová vůně organického esenciálního oleje z kubánského vavřínu.

Při výrobě kostek mýdla se nepoužívají žádné konzervační látky. Přirozenou vlastností mýdla je, že díky svému pevnému složení nevytváří živnou půdu pro bakterie jako podobné mycí prostředky na vodní bázi.

Jak se používá praní v kostce?

Mytí nádobí

  • Lufu nebo kuchyňskou houbu namočte do vody, lehce vyždímejte a přecházejte po kostce, dokud nevznikne dostatek pěny. Pokud používáte kartáč na nádobí, namočte jej, lehce otřete. Na kostka taky Netiskněte. Není třeba čekat na Bohaté bubliny Stejně jako u běžných pracích prostředků je vytvořená pěna měkká.
  • Pěnu používejte k mytí nádobí stejným způsobem jako gel na nádobí a důkladně opláchněte.
  • Nejprve ze silně vymazaného nádobí Odstraňte vrstvu tuku. Otřete povrch papírový ubrousek a vyhoďte do bioodpadu nebo kompostu.

Na čištění

  • Namočte čisticí hadřík do vody, lehce vyždímejte a procházejte po kostce, dokud se nevytvoří dostatek pěny.
  • Mytí kostek můžete také nastrouhat do kbelíku s vodou, nechat rozpustit a roztok použít k mytí povrchů. Hobliny lze také nalít přímo na vlhký hadřík a umýt s ním povrchy.

Ruční mytí

  • Po namočení prádla přejeďte kostkou po skvrně. Výslednou pěnu jemně vtřete do ošetřené tkaniny a opláchněte teplým Voda. Odstraňte odolnější skvrny Vlhký krychle přímo. Na Velmi odolné a zaschlé skvrny doporučujeme použít mýdlo na prádlo Bile.

Složení:

> 30% mýdlo, citrát sodný, glycerol, kaolin, přírodní vavřínová silice v BIO kvalitě (Litsea Cubeba), citral, d-limonen.
Obsahuje citral*, d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Proč si vybrat produkty Tierra Verde?

Suroviny pro drogerii Tierra Verde jsou vybírány tak , aby představovaly co nejmenší zátěž pro lidské zdraví a Planeta. Ve výrobě produkty s Využívá revitalizovanou vodu. Není testován na zvířatech. Tento produkt neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetické parfémy ani barviva.

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Zabalíme vám mytí bez plastů v kostce

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využít vše a být téměř bezodpadoví, proto věříme, že se nepohnete, pokud pro váš balíček použijeme již použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Země původu:

Česká republika

Hmotnost:

Přibližně 165 g

Vůně:

vavřín cubeba

Shop roku Mobake