Přeskočit na obsah

Kamenná krabička na mýdlo Riverstone 0,7kg

Kamenná krabička na mýdlo Riverstone Krabička na mýdlo Riverstone Stone je vhodná pro všechny lidi, kteří hledají výjimečné věci svou… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

603,62 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Kamenná krabička na mýdlo Riverstone

Krabička na mýdlo Riverstone Stone je vhodná pro všechny lidi, kteří hledají výjimečné věci svou duší a srdcem.

Ručně vyráběné v Indonésii s největší péčí, jedinečné, jediné svého druhu.

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Zabalíme vaši krabičku na mýdlo bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Velikost:

13x12x2 cm

Hmotnost:

0,7 kg

Původ:

Indonésie

Shop roku Mobake