Přeskočit na obsah

Zkamenělá krabička na mýdlo 0,5kg

Zkamenělá dřevěná krabička na mýdlo Krabička na mýdlo Petrified Wood je vhodná pro všechny lidi, kteří hledají výjimečné věci s… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

522,92 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station Út. 23.7.

Kuriér GLS Út. 23.7.

Packeta St. 24.7.

Packeta na adresu St. 24.7.

Popis

Zkamenělá dřevěná krabička na mýdlo

Krabička na mýdlo Petrified Wood je vhodná pro všechny lidi, kteří hledají výjimečné věci s duší a srdcem.

Ručně vyráběné v Indonésii s největší péčí, jedinečné, jediné svého druhu.

Co je zkamenělé dřevo?

Zkamenělé dřevo (fosilní dřevo) je název pro zvláštní druh zkamenělin suchozemských rostlin. To je výsledek permineralizace stromů, všechny organické materiály ve stromu byly přeměněny na minerály, (Zejména křemičitany, jako jsou. křemen), ale zachovala si původní dřevěnou konstrukci.

Na rozdíl od jiných zkamenělin, které jsou často jen otisky, jsou trojrozměrnou reprezentací původního organického materiálu.

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Zabalíme vaši krabičku na mýdlo bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Velikost:

13x10x1.5 cm

Hmotnost:

0,5 kg

Původ:

Indonésie

Shop roku Mobake