Přeskočit na obsah

Krabička na mýdlo ze dřeva zapota Grid

Dřevěná krabička na mýdlo - mříž Mýdlo nebo tuhý šampon skvěle vynikne ve vaší koupelně. Krásný a moderní design není… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

138,91 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Dřevěná krabička na mýdlo – mříž

Mýdlo nebo tuhý šampon skvěle vynikne ve vaší koupelně. Krásný a moderní design není jedinou předností tohoto soapboxu, jeho odtokové otvory jsou uzpůsobeny tak, aby mýdlo zůstalo suché, díky čemuž déle vydrží. Krabička na mýdlo je vyrobena ručně z městského dřeva Zapota v Indonésii.

Zapota je stálezelený strom, který dorůstá výšky asi 23 m. Vlastnosti jeho dřeva jsou pevnost a odolnost, což je ideální pro krabičku na mýdlo.

Velikost: 13x6x2 cm

Zabalíme ti ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Velikost:

13x6x2 cm

Hmotnost:

Přibližně 75 g

Původ:

Indonésie

Shop roku Mobake