Přeskočit na obsah

Lufa přírodní houba 6x10cm

Lufa (lufa, loffa) - přírodní houba 1ks ze speciálního druhu dýně Luffa aegyptiaca. ✅ 100% přírodní ✅ Mytí ovoce, zeleniny,… Ukáž celý popis ↓

  • Vegan friendly
Bez obalu

50,23 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station Út. 23.7.

Kuriér GLS Út. 23.7.

Packeta St. 24.7.

Packeta na adresu St. 24.7.

Popis

Lufa (lufa, loffa) – přírodní houba 1ks ze speciálního druhu dýně Luffa aegyptiaca.

✅ 100% přírodní
✅ Mytí ovoce, zeleniny, nádobí a těla
Rychle schne
Nemnoží se bakterie 100% rozložitelný
✅ 100
% vegan4

Použití: Lufa k vám přijde neúspěšná – po prvním použití rychle nabere na objemu. Lufa je vhodná k mytí zeleniny a ovoce, nádobí nebo těla. Nekombinujte způsoby použití. Po použití zavěste a nechte odkapat. Při mytí těla namočte na 20 minut do horké vody, aby změklo. Po podání vyhoďte do organického odpadu/kompostu. Jedna lufa vydrží při každodenním používání asi 1-1,5 měsíce.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

My jsme Mobake!

Značka mladých, kreativních lidí, kteří oceňují přírodu a zamilovali se do bambusu. Náš příběh začal v roce 2016, kdy jsme poprvé představili bambusové zubní kartáčky s inspirativními nápady. Nazvali jsme je Motivační štětce – Story Brushes .

Nezůstalo jen u štětců, které každý rok posouváme na další úroveň. Pravidelně vytváříme nové ekologické bambusové výrobky, které se stávají nedílnou součástí
jedinečných lidských příběhů
. Díky i vám!

Další informace

Rozměry:

cca 6 x 10 cm

Země původu:

Egypt

Shop roku Mobake