Přeskočit na obsah

Bambusové vatové tyčinky 200ks

Bambusové tyče Bambusové tyče snižujíprodukci plastů a tím šetří životní prostředí! Jsou skvělou alternativou ke klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
  • Vegan friendly

45,93 

Vyprodáno

Naskladníme brzy.

Popis

Bambusové tyče

Bambusové tyče snižujíprodukci plastů a tím šetří životní prostředí!

Jsou skvělou alternativou ke klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obaly z recyklovaného papíru jsou kompostovatelné a zcela biologicky rozložitelné. Můžete je tedy hodit do kompostu.

Neobsahují BPA (bisfenol A). Samotná tyčinka je vyrobena ze 100% biologicky odbouratelného, udržitelně pěstovaného bambusu.

Proč bambusové tyče?

  • vyrobeno z organické bavlny
  • jsou biologicky odbouratelné
  • hypoalergenní, nižší riziko podráždění
  • vhodné pro každodenní použití
  • neobsahují parfémy ani barviva

Bambus je nejrychleji se obnovující přírodní zdroj na světě, který je přirozeně také antimikrobiální, protiplísňový a antibakteriální. Doba rozkladu Je poměrně nízká , na rozdíl od plastových vatových tyčinek, které mají dobu rozkladu několik set let

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Bambusové tyče vám zabalíme bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Obsahuje:

200 ks

Hmotnost:

Přibližně 120 g

Materiál:

Bambus, bavlna

Shop roku Mobake