Přeskočit na obsah

Motivační štětec Změním sebe – změním svět

Motivační bambusový štětec® s inspirativní myšlenkou: Změním sebe - změním svět Extra měkký kartáč: extra jemné štětiny BEZ živočišných složek… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
Motivační

98,50 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Motivační bambusový štětec® s inspirativní myšlenkou: Změním sebe – změním svět

Extra měkký kartáč:
✅ extra jemné štětiny
✅ BEZ živočišných složek
✅ 100% veganské
✅ jemný a nedráždí,
✅ více než 3000 vláken
✅ Folklórní moravský vzor.

Motivační štětec® Změním sebe – změním svět

Mobakeho motivační štětec® vám připomene, pro co stojí za to žít. Vaše inspirativní myšlenka máte každé ráno a večer doslova před očima. Při čištění zubů se prostě cítíte, kdo skutečně jste, a snažte se ze sebe vydat to nejlepší. Síla nápadů je obrovská. Buďte jejich pánem a naučte se je ovládat.

Podívejte se na krátké video o tom, jak vám motivační štětec® může rozjasnit den:

https://www.facebook.com/mobake.sk/videos/214737772264113/?t=0

 

O měkkost se bát nemusíte. Podívejte se na nezávislý test vlogerky o měkkosti štětin mezi slovenskými bambusovými kartáči:

https://www.youtube.com/watch?v=WRo7OuBcMoY&t=4s

Bambusový zubní kartáček s extra měkkými štětinami. Detailní ošetření těla ochrání vaše dásně před podrážděním a jeho oblé tvary padnou tak akorát do ruky. Scvrklá hlava Motivační bambusový kartáček vám umožní vyčistit i ty nejvíce zadních zubů!

Záleží nám na vzhledu a milujeme místní kulturu – při navrhování bambusového štětce Extra Soft jsme se inspirovali vzorem Čičmany z malebného Slovenska z obce Čičmany.

Zamilovali jsme se do bambusu

Bambus může růst neuvěřitelně rychle, a proto jsou naše bambusové kartáče vyrobeny ze 100% bambusu Moso. Pěstuje se udržitelně a neohrožuje teritorium pandy.

Podobně je navržena krabička Motivational Brush, která je vyrobena z recyklovaného papíru. Koupí bambusového zubního kartáčku ušetříte přírodě minimálně 500 let rozkladu běžného umělého kartáčku.

Chcete vědět, jak se motivační štětec vyrábí od nuly? Přečtěte si TENTO článek: Od bambusového štětce ke kartáči s příběhem

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

My jsme Mobake!

Značka mladých, kreativních lidí, kteří oceňují přírodu a zamilovali se do bambusu. Náš příběh začal v roce 2016, kdy jsme poprvé představili bambusové zubní kartáčky s inspirativními nápady. Nazvali jsme je Motivační štětce – Story Brushes .

Nezůstalo jen u štětců, které každý rok posouváme na další úroveň. Pravidelně vytváříme nové ekologické bambusové výrobky, které se stávají nedílnou součástí
jedinečných lidských příběhů
. Díky i vám!

Další informace

Vzor

Čičmiansky

Materiál rúčky

Moso bambus

Tvrdosť vlákien

Extra Soft

Materiál štetiniek

DuPont tynex Nylon 6

Počet vlákien

3010

Hrúbka vlákna

0,12 mm

Shop roku Mobake