Přeskočit na obsah

Bambusový kartáč Květ života

Bambusový zubní kartáček střední (středně jemné štětiny) s bělícím účinkem. Detailní ošetření těla ochrání vaše dásně před podrážděním a jeho… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
Top

Popis

Bambusový zubní kartáček střední (středně jemné štětiny) s bělícím účinkem. Detailní ošetření těla ochrání vaše dásně před podrážděním a jeho oblé tvary padnou tak akorát do ruky. Pro štětec Medium jsme zvolili posvátný geometrický vzor “Květ života”.

Střední bambusový kartáč:
✅ Jemné štětiny,
✅ BEZ živočišných složek,
✅ 100% veganské,
✅ bělící účinek – uhlíkové vlákno,
✅ jemný a nedráždí,
✅ více než 2300 vláken,
✅ Vzor Květ života.

❤ Zamilovali jsme se do bambusu

Bambus může růst neuvěřitelně rychle, a proto jsou naše štětce vyrobeny ze 100% bambusu Moso. Pěstuje se udržitelně a neohrožuje teritorium pandy. Podobně je navržena krabička štětce, která je vyrobena z recyklovaného papíru. Koupí našeho štětce ušetříte přírodě téměř 500 let procesu rozkladu běžného umělého štětce.

Přečtěte si, jak se motivační štětec vyrábí od nuly.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

My jsme Mobake!

Značka mladých, kreativních lidí, kteří oceňují přírodu a zamilovali se do bambusu. Náš příběh začal v roce 2016, kdy jsme poprvé představili bambusové zubní kartáčky s inspirativními nápady. Nazvali jsme je Motivační štětce – Story Brushes .

Nezůstalo jen u štětců, které každý rok posouváme na další úroveň. Pravidelně vytváříme nové ekologické bambusové výrobky, které se stávají nedílnou součástí
jedinečných lidských příběhů
. Díky i vám!

Bambusový kartáč střední ; )

Další informace

Vzor

Bez vzoru, Kvet života

Materiál rúčky

Moso bambus

Tvrdosť vlákien

Medium

Materiál štetiniek

uhlíkové vlákna

Počet vlákien

2700

Hrúbka vlákna

0,18 mm

Krýt

Krabice, Bez obalu

Shop roku Mobake