Přeskočit na obsah

Flukoland Stabilizovaný lišejník 500 g

Stabilizovaný lišejník 500 g Stabilizovaný lišejník světle zelené barvy prémiové kvality. Jedná se o 100% přírodní produkt, který je vhodný… Ukáž celý popis ↓

755,16 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Stabilizovaný lišejník 500 g

Stabilizovaný lišejník světle zelené barvy prémiové kvality. Jedná se o 100% přírodní produkt, který je vhodný pro vytváření různých interiérových dekorací

jako dekorativní mech, například pro mechové obrazy nebo mechové stěny.

Stabilizovaný lišejník lze lepit téměř na jakýkoli povrch, jako je dřevo, sklo, plech… Je vhodné jej lepit speciálními lepidly určenými pro stabilizovaný lišejník, ale postačí i tavná pistole.

Jaké jsou výhody stabilizovaných lišejníků?

  • Je bezúdržbový , protože díky stabilizačnímu procesu nevyžaduje zavlažování, denní světlo ani jinou péči
  • Odpuzuje prach a toxiny neustálým vydáváním a přijímáním vlhkosti
  • Je hypoalergenní, takže neobsahuje žádné alergenní ani chemické látky.

Jakou péči vyžaduje stabilizovaný lišejník?

  • Lišejník je bezúdržbový, ale pokud ho potřebujete zbavit prachu nebo jiných nečistot, použijte vlhký (ne mokrý) hadřík nebo fén při nízké teplotě
  • Neumisťujte na přímé sluneční světlo
  • Nepoužívejte vodu!
  • Pokud chcete zachovat vzhled stabilizovaných rostlin co nejdéle, umístěte je do místnosti s teplotou 5-30°C.

Věděli jste to?

Předpokládá se, že ve světě Existuje přibližně 20 000 druhů lišejníků. Na Slovensku Je jich známo asi 1500.

V přírodě hrají lišejníky důležitou roli v přírodních ekosystémech , protože tvorbou různých organických kyselin narušují horninový základ a zahajují proces tvorby půdy.

Používají se v barvení, parfumerii, lidovém Lékařství. Mají fungicidní (jejich sekrety ničí škodlivé plísně) a cytostatické účinky (zabraňují růstu nádorových buněk).

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Stabilizovaný lišejník 500 g bude ekologicky zabalen

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Materiál:

stabilizované lišejníky

Rozměry krabice:

Rozměry 30 x 30 x 10cm

Hmotnost

Přibližně 500 g

Shop roku Mobake