Přeskočit na obsah

Bavlněný závěs Strom Adam a Eva 78x112cm

Bavlněný nástěnný závěs strom Adam a Eva Bavlněné nástěnné závěsy z Indie jsou skutečnými uměleckými díly. Jejich pestré barvy evokují… Ukáž celý popis ↓

198,66 

Vyprodáno

Naskladníme brzy.

Popis

Bavlněný nástěnný závěs strom Adam a Eva

Bavlněné nástěnné závěsy z Indie jsou skutečnými uměleckými díly. Jejich pestré barvy evokují pocit klidu. Na rozdíl od Z levných strojově a sériově vyráběných výrobků mají tyto ručně vyráběné látky opravdu jasné barvy.

Proč bavlněný nástěnný závěs Adam a Eva Tree?

  • Skvělá kvalita
  • krásný design
  • Dobrá cena
  • Ruční výroba v Indii

Závěs Buddhovy čakry Vypadá to velmi elegantně, váš obývací pokoj nebo ložnice se promění v oázu klidu a Blahobyt. Konev Může také pomoci při meditaci nebo relaxaci, v kombinaci s vonnou tyčinkou, provázkem, čajem nebo kávou a dobrou hudbou může navodit pocit klidu a pohody.

Rozměry: šířka 78 cm, výška 112 cm

Váš bavlněný závěs ekologicky zabalíme

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Vyrobeno:

ručně vyráběné v Indii

Rozměry:

78cm x 112cm

Materiál:

bavlna

Hmotnost:

95g

Shop roku Mobake