Přeskočit na obsah

Mandala bavlněný nástěnný závěs 78x112cm

Mandala bavlněná nástěnná opona Bavlněné nástěnné závěsy z Indie jsou skutečnými uměleckými díly. Jejich pestré barvy evokují pocit klidu. Na… Ukáž celý popis ↓

231,35 

Skladem

Odešleme ještě dnes.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber ještě dnes

DPD Pickup/Pickup Station St. 29.5.

Kuriér GLS St. 29.5.

Packeta Čt. 30.5.

Packeta na adresu Čt. 30.5.

Popis

Mandala bavlněná nástěnná opona

Bavlněné nástěnné závěsy z Indie jsou skutečnými uměleckými díly. Jejich pestré barvy evokují pocit klidu. Na rozdíl od Z levných strojově a sériově vyráběných výrobků mají tyto ručně vyráběné látky opravdu jasné barvy.

Proč bavlněná nástěnná závěsná mandala?

  • Skvělá kvalita
  • krásný design
  • Dobrá cena
  • Ruční výroba v Indii

Mandala závěs Vypadá to velmi elegantně, váš obývací pokoj nebo ložnice se promění v oázu klidu a Blahobyt. Konev Může také pomoci při meditaci nebo relaxaci, v kombinaci s vonnou tyčinkou, provázkem, čajem nebo kávou a dobrou hudbou může navodit pocit klidu a pohody.

Rozměry: šířka 78 cm, výška 112 cm

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Váš závěs ekologicky zabalíme

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Vyrobeno:

ručně vyráběné v Indii

Rozměry:

78cm x 112cm

Materiál:

bavlna

Hmotnost:

95g

Shop roku Mobake