Přeskočit na obsah

Mountaino Mountain Náramek stříbrný 2g

Horský náramek stříbrný Mountain Bracelet je minimalistický módní doplněk pro opravdové milovníky hor Náramek je vyroben z chirurgické oceli, která… Ukáž celý popis ↓

Top

260,14 

Vyprodáno

Naskladníme brzy.

Popis

Horský náramek stříbrný

Mountain Bracelet je minimalistický módní doplněk pro opravdové milovníky hor

Náramek je vyroben z chirurgické oceli, která zaručuje vysokou odolnost a život. Velikost náramku Lze jej snadno nastavit podle potřeby díky posuvnému uzlu, který usnadňuje nasazení a složení ze zápěstí. Náramek je voděodolný a vydrží tvrdší zacházení.

  • Materiál: nerezová ocel 316L
  • Varianta: Stříbrná
  • Obvod náramku: 10 – 30 cm
  • Nastavitelná velikost: Ano
  • designová šířka: 2 cm
  • Konstrukční výška: 1,5 cm
  • Vodotěsné: Ano
  • Určeno pro: Unisex

Dodává se v poloprůsvitné tkanině Organza pro šetrné skladování.

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Zabalíme váš náramek bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Je určen pro:

Unisex

Nastavitelná velikost:

Ano

Obvod náramku:

10 – 30 cm

Šířka motivu:

2 cm

Výška tématu:

1,5 cm

Hmotnost:

0,002 kg

Varianta:

Stříbro

Materiál:

nerezová ocel 316L

Vodotěsný:

Ano

Shop roku Mobake