Přeskočit na obsah

mobake@mobake.sk
+421 952 004 544

Mountaino Náhrdelník Strom života 10g

Náhrdelník Strom života Náhrdelník Tree of Life je vyroben z chirurgické oceli s označením 316L. Je hypoalergenní, nečerný, nedráždí pokožku… Ukáž celý popis ↓

22% sleva

384,24 299,16 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?

Slovenská pošta již zítra

Packeta na adresu již zítra

Packeta Po. 25.9.

Po. 25.9.

Kuriér GLS Po. 25.9.

Osobný odber Po. 25.9.

Odhadovaná data pro SK.

Popis

Náhrdelník Strom života

Náhrdelník Tree

of Life je vyroben z chirurgické oceli s označením 316L. Je hypoalergenní, nečerný, nedráždí pokožku a stále si zachovává svůj lesk.

Strom života:

Po staletí byl strom života univerzálním symbolem mnoha kultur a náboženství po celém světě. Jeho význam představuje spojení se světem.

Jeho kořeny zasahují hluboko do země, poskytují stabilitu a podporu, díky pevným kořenům mohou stromy odolat i těm nejsilnějším bouřím, což symbolizuje obrovskou sílu.

Strom života je také spojen s rodinou a předky. Strom má síť větví, které symbolizují růst, jak rodina roste, roste také síť poboček. Stromy Vždy v nás vyvolávaly pocit klidu a míru, tak proč si jeden nenosit stále s sebou.


  • Materiál:

    nerezová ocel 316L
  • Délky: 42 cm + 5 cm
  • Průměr přívěsku: 1.8 cm
  • nastavitelná velikost: Ano
  • Balení: Dárková krabička
  • Zapínání: Pro karabinu
  • Určeno pro: Unisex

Velikost lze individuálně nastavit díky jednoduchému upevňovacímu mechanismu až do 5 cm.

Včetně dárkové krabičky Eco .

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Zabalíme váš náhrdelník bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Je určen pro:

Unisex

Délka řetězu:

42 cm + 5 cm

Barva:

Stříbro

Průměr přívěsku:

1,8 cm

Připevnění:

Pro karabinu

Materiál:

nerezová ocel 316L

Hmotnost:

0,006 kg

Shop roku Mobake