Přeskočit na obsah

Flukoland Obrázek Strom života Dub jednoduchý 40cm

Jednoduchý dub života malování Unikátní dřevěná dekorace osvěží a zútulní interiér vašeho domova a přinese do něj kus přírody. Obraz… Ukáž celý popis ↓

428,09 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Jednoduchý dub života malování

Unikátní dřevěná dekorace osvěží a zútulní interiér vašeho domova a přinese do něj kus přírody.

Obraz Dub Strom života se vzorem je vyroben z topolové překližky o tloušťce 4mm, je vyřezán laserem a následně pigmentován. Každý kus je originál díky unikátní struktuře dřeva .

Co představuje vzor stromu života?

Strom života představuje propojení všeho ve vesmíru. Je symbolem soudržnosti a je s námi od nepaměti, napříč kulturami a náboženstvími. Strom života rozkládá negativní energii a přináší harmonii a klidnou atmosféru.

Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka, že nikdy nejste sami.To lze pozorovat ve starověké Mezopotámii, přes Egypt, do Evropy v keltské, severské a slovanské kultuře. Pokud jde o náboženství, tento symbol lze pozorovat v buddhismu, křesťanství, judaismu, islámu nebo hinduismu.

Kořeny stromu sahají hluboko a šíří se do země, přijímají výživu od Matky Země a jeho větve dosahují do nebe, kde přijímají energii ze slunce a měsíce.

Obraz Strom života Jednoduchý dub pro vás bude zabalen téměř bez plastů

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Materiál:

překližka, kovový háček

Průměrná hodnota:

40cm

Tloušťka:

4mm

Shop roku Mobake