Přeskočit na obsah

Flukoland Moss Bild Strom života Simple S 30 cm

Mech Obrázek Strom života Jednoduchý S Unikátní mechový obraz ve tvaru setřemi životy v kombinaci se stabilizovaným lišejníkem. Mechový obraz… Ukáž celý popis ↓

924,76 

Na objednávku

Naskladníme a odešleme brzy.

Popis

Mech Obrázek Strom života Jednoduchý S

Unikátní mechový obraz ve tvaru setřemi životy v kombinaci se stabilizovaným lišejníkem.

Mechový obraz stromu života je vyroben z topolové překližky o tloušťce 4 mm, je vyřezán laserem a poté pigmentován. Na zadní straně je kovový háček pro zavěšení. Každý kus je originál díky unikátní struktuře dřeva .

Obraz je vyroben ze stabilizovaného lišejníku, 100% přírodního materiálu, ošetřen speciálním procesem a je odolný proti hmyzu. Konkrétně se jedná o Obraz je vyroben ze dna lišejníku. Kvalita Tento lišejník je stejný jako běžný lišejník ve tvaru lopatky, pouze jeho tvar se liší

Na zadní straně rámu je kovový háček pro zavěšení.

Jaké jsou výhody stabilizovaných lišejníků?

  • Je bezúdržbový , protože díky stabilizačnímu procesu nevyžaduje zavlažování, denní světlo ani jinou péči
  • Odpuzuje prach a toxiny neustálým vydáváním a přijímáním vlhkosti
  • Je hypoalergenní, takže neobsahuje žádné alergenní ani chemické látky.

Jakou péči vyžaduje stabilizovaný lišejník?

  • Lišejník je bezúdržbový, ale pokud ho potřebujete zbavit prachu nebo jiných nečistot, použijte vlhký (ne mokrý) hadřík nebo fén při nízké teplotě
  • Neumisťujte na přímé sluneční světlo
  • Nepoužívejte vodu!

Co představuje vzor stromu života?

Strom života představuje propojení všeho ve vesmíru. Je symbolem soudržnosti a je s námi od nepaměti, napříč kulturami a náboženstvími. Strom života rozkládá negativní energii a přináší harmonii a klidnou atmosféru.

Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka, že nikdy nejste sami.To lze pozorovat ve starověké Mezopotámii, přes Egypt, do Evropy v keltské, severské a slovanské kultuře. Pokud jde o náboženství, tento symbol lze pozorovat v buddhismu, křesťanství, judaismu, islámu nebo hinduismu.

Kořeny stromu sahají hluboko a šíří se do země, přijímají výživu od Matky Země a jeho větve dosahují do nebe, kde přijímají energii ze slunce a měsíce.

Mechový obraz Strom života Simple bude zabalen téměř bez plastů

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Materiál:

stabilizovaný lišejník, překližka, kovový háček

Průměrná hodnota:

30cm

Tloušťka:

4mm

Shop roku Mobake