Přeskočit na obsah

Flukoland Moss Obrázek Strom života jednoduchý 40cm

Mechová malba Strom života jednoduchý Unikátní mechový obraz ve tvaru setřemi životy v kombinaci se stabilizovaným lišejníkem. Mechový obraz stromu… Ukáž celý popis ↓

1 815,92 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Mechová malba Strom života jednoduchý

Unikátní mechový obraz ve tvaru setřemi životy v kombinaci se stabilizovaným lišejníkem.

Mechový obraz stromu života je vyroben z topolové překližky o tloušťce 4 mm, je vyřezán laserem a poté pigmentován. Na zadní straně je kovový háček pro zavěšení. Každý kus je originál díky unikátní struktuře dřeva .

Obraz je vyroben ze stabilizovaného lišejníku, 100% přírodního materiálu, ošetřeného speciálním procesem a odolného vůči hmyzu.

Volba je pouze na vás! Na zadní straně Rám je kovový háček pro zavěšení.

Jaké jsou výhody stabilizovaných lišejníků?

  • Je bezúdržbový , protože díky stabilizačnímu procesu nevyžaduje zavlažování, denní světlo ani jinou péči
  • Odpuzuje prach a toxiny neustálým vydáváním a přijímáním vlhkosti
  • Je hypoalergenní, takže neobsahuje žádné alergenní ani chemické látky.

Jakou péči vyžaduje stabilizovaný lišejník?

  • Lišejník je bezúdržbový, ale pokud ho potřebujete zbavit prachu nebo jiných nečistot, použijte vlhký (ne mokrý) hadřík nebo fén při nízké teplotě
  • Neumisťujte na přímé sluneční světlo
  • Nepoužívejte vodu!

Co představuje vzor stromu života?

Strom života představuje propojení všeho ve vesmíru. Je symbolem soudržnosti a je s námi od nepaměti, napříč kulturami a náboženstvími. Strom života rozkládá negativní energii a přináší harmonii a klidnou atmosféru.

Symbolizuje soudržnost a slouží jako připomínka, že nikdy nejste sami.To lze pozorovat ve starověké Mezopotámii, přes Egypt, do Evropy v keltské, severské a slovanské kultuře. Pokud jde o náboženství, tento symbol lze pozorovat v buddhismu, křesťanství, judaismu, islámu nebo hinduismu.

Kořeny stromu sahají hluboko a šíří se do země, přijímají výživu od Matky Země a jeho větve dosahují do nebe, kde přijímají energii ze slunce a měsíce.

Mechový obraz Strom života bude pro vás ekologicky zabalen

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Materiál:

stabilizovaný lišejník, překližka, kovový háček

Průměrná hodnota:

40cm

Tloušťka:

4mm

Shop roku Mobake