Přeskočit na obsah

Flukoland Moss Picture Circle Bezrámový 22cm

Moss Picture Circle Bezrámový Cítíte se jako váš obývací pokoj, pracovna, kuchyň nebo cokoli jiného Interiéru něco chybí? Možná je… Ukáž celý popis ↓

6% sleva

744,00 696,47 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?

již zítra

Packeta na adresu již zítra

Osobný odber Út. 12.12.

Kuriér GLS St. 13.12.

Packeta Čt. 14.12.

Odhadovaná data pro SK.

Popis

Moss Picture Circle Bezrámový

Cítíte se jako váš obývací pokoj, pracovna, kuchyň nebo cokoli jiného Interiéru něco chybí? Možná je to Je to obraz ze stabilizovaného lišejníku , který přináší do interiéru tolik potřebný kus přírody , podobně jako rostliny. Ale na rozdíl od rostlin, stabilizované lišejníky nepotřebují tolik pozornosti!

Obraz je vytvořen kombinací stabilizovaných lišejníků Ve 2 odstínech, 100% přírodní materiál, ošetřený speciálním procesem a odolný vůči hmyzu.

Vzhledem k tomu, že ten je bezrámový, stabilizovaný lišejník je posazený na překližce. Překližka je ošetřena Přirozený dřevěný olej. Obraz doplňuje kousek lékořice a kameny. Na zadní straně Rám je kovový háček pro zavěšení.

Jaké jsou výhody stabilizovaných lišejníků?

  • Je bezúdržbový , protože díky stabilizačnímu procesu nevyžaduje zavlažování, denní světlo ani jinou péči
  • Odpuzuje prach a toxiny neustálým vydáváním a přijímáním vlhkosti
  • Je hypoalergenní, takže neobsahuje žádné alergenní ani chemické látky.

Jakou péči vyžaduje stabilizovaný lišejník?

  • Lišejník je bezúdržbový, ale pokud ho potřebujete zbavit prachu nebo jiných nečistot, použijte vlhký (ne mokrý) hadřík nebo fén při nízké teplotě
  • Neumisťujte na přímé sluneční světlo
  • Nepoužívejte vodu!
  • Pokud chcete zachovat vzhled stabilizovaných rostlin co nejdéle, umístěte je do místnosti s teplotou 5-30°C.

Mechový obrazový kruh bez rámečku Balíme téměř bez plastů

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Materiál:

stabilizované lišejníky, kameny, dřevo, překližka

Průměrná hodnota:

22cm

Tloušťka překližky:

8mm

Velikost substrátu:

20cm

Shop roku Mobake