Přeskočit na obsah

Mech Flukoland Brown XXL

Mechová malba Brown XXL Cítíte se jako váš obývací pokoj, pracovna, kuchyň nebo cokoli jiného Interiéru něco chybí? Možná je… Ukáž celý popis ↓

9 303,61 

Skladem

Odešleme ještě dnes.

Kdy vaše objednávka dorazí?

Osobný odber ještě dnes

DPD Pickup/Pickup Station Út. 5.3.

Kuriér GLS Út. 5.3.

Packeta St. 6.3.

Packeta na adresu St. 6.3.

Odhadovaná data pro SK.

Popis

Mechová malba Brown XXL

Cítíte se jako váš obývací pokoj, pracovna, kuchyň nebo cokoli jiného Interiéru něco chybí? Možná je to Je to obraz ze stabilizovaného lišejníku , který přináší do interiéru tolik potřebný kus přírody , podobně jako rostliny. Ale na rozdíl od rostlin, stabilizované lišejníky nepotřebují tolik pozornosti!

Obraz je vyroben kombinací stabilizovaného lišejníku a mechu, 100% přírodního materiálu, ošetřeného speciálním procesem a odolného vůči hmyzu.

Dřevěný rám je vyroben z masivního smrku . Každý kus dřeva je originál , a proto drobné odchylky od titulní fotografie, jako jsou jiné letokruhy , odlišná struktura , mírné odchylky v barvě, jsou přirozenou vlastností dřeva.

Na zadní straně rámu je kovový háček pro zavěšení.

Pozor!

Konkrétně tento produkt porušuje náš slib rychlé přepravy, protože je vyroben na objednávku přímo pro vás! Proto jeho odeslání po objednávce bude trvat asi 2 týdny, děkujeme za pochopení.

Jaké jsou výhody stabilizovaných lišejníků?

  • Je bezúdržbový , protože díky stabilizačnímu procesu nevyžaduje zavlažování, denní světlo ani jinou péči
  • Odpuzuje prach a toxiny neustálým vydáváním a přijímáním vlhkosti
  • Je hypoalergenní, takže neobsahuje žádné alergenní ani chemické látky.

Jakou péči vyžaduje stabilizovaný lišejník?

  • Lišejník je bezúdržbový, ale pokud ho potřebujete zbavit prachu nebo jiných nečistot, použijte vlhký (ne mokrý) hadřík nebo fén při nízké teplotě
  • Neumisťujte na přímé sluneční světlo
  • Nepoužívejte vodu!
  • Pokud chcete zachovat vzhled stabilizovaných rostlin co nejdéle, umístěte je do místnosti s teplotou 5-30°C.

Zabalíme mechový obrázek Brown XXL ekologicky

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Materiál:

stabilizovaný mech, dřevěný rám

Velikost:

100 x 50 cm

Hmotnost:

2000 g

Shop roku Mobake