Přeskočit na obsah

Flukoland mechové hodiny 30 cm

Mechové hodiny 30 cm Mechové hodiny jsou jedinečným a funkčním doplňkem interiéru, který náhle ožije s přírodou. Jsou vhodné do… Ukáž celý popis ↓

Top

1 804,99 

Na objednávku

Naskladníme a odešleme brzy.

Popis

Mechové hodiny 30 cm

Mechové hodiny jsou jedinečným a funkčním doplňkem interiéru, který náhle ožije s přírodou. Jsou vhodné do pracovny, obývacího pokoje , ale i do kuchyně mohou být velmi praktické při vaření nebo Pečení. Možnost sledovat zlepšuje přípravu jídla na ciferníku, který je na prominentním místě.

Nástěnné mechové hodiny, vytvořené ze stabilizovaných lišejníků. Číselník je Vytvořeno ze smrku Překližka. Na zadní straně je Umístěn kovový háček pro zavěšení.

Hodiny jsou nutností a zároveň estetickou výzdobou, nezasahují do zdi a interiér je s nimi mnohem krásnější.

Pozor!

Tento výrobek je vyráběn ručně, proto u objednávek s tímto výrobkem od 11.12., proto negarantujeme dodání před Vánocemi!

Jaké jsou výhody stabilizovaných lišejníků?

  • Je bezúdržbový , protože díky stabilizačnímu procesu nevyžaduje zavlažování, denní světlo ani jinou péči
  • Odpuzuje prach a toxiny neustálým vydáváním a přijímáním vlhkosti
  • Je hypoalergenní, takže neobsahuje žádné alergenní ani chemické látky.

Jakou péči vyžaduje stabilizovaný lišejník?

  • Lišejník je bezúdržbový, ale pokud ho potřebujete zbavit prachu nebo jiných nečistot, použijte vlhký (ne mokrý) hadřík nebo fén při nízké teplotě
  • Neumisťujte na přímé sluneční světlo
  • Nepoužívejte vodu!
  • Pokud chcete zachovat vzhled stabilizovaných rostlin co nejdéle, umístěte je do místnosti s teplotou 5-30°C.

Hodiny obsahují křemenný strojek!

Pohyb je především něco, co dává hodinkám život. Bez ní bychom z nich moc nedostali. Všechny malé částice musí mít přesně své místo a přesně sedět, jinak hodinky nepůjdou.

Křemenný strojek je dnes pravděpodobně nejpoužívanějším hodinovým strojkem pohyby. Není mechanicky poháněn, ale baterie, která je umístěna uvnitř hodinek. Kromě toho tyto pohyby obsahují speciální krystal, který se stará o přesnost hodinek. Na rozdíl od mechanických pohyby jsou přesnější.

Zabalíme váš mech 30 hodin ekologicky

Dodavatelé nám někdy dodávají výrobky v bublinkové fólii nebo jiném plastovém obalu, my je znovu použijeme, aby váš balíček dorazil nepoškozený.

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Materiál:

stabilizované lišejníky. topolová překližka, kovový háček

Průměrná hodnota:

30 cm

Hnutí:

Křemen (tichý)

Shop roku Mobake