Přeskočit na obsah

Vonné tyčinky Golden Nag Forest 15g

Kadidlo se drží vůně himálajského pralesa Vonné tyčinky Vijayshree – Tyto ručně válcované vonné tyčinky obsahují kombinaci bylinek, esenciálního oleje,… Ukáž celý popis ↓

53,04 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Kadidlo se drží vůně himálajského pralesa

Vonné tyčinky Vijayshree – Tyto ručně válcované vonné tyčinky obsahují kombinaci bylinek, esenciálního oleje, medu, koření, pylu a bambusu. Příjemná vůně je dokonalým pomocníkem při meditaci, protože působí antistresově a uklidňuje nejen mysl, ale i tělo. Tyčinky se používají k aromaterapii již několik tisíc let, protože jejich vůně dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru a ovlivnit naši psychiku a náladu.

Jak používat vonné tyčinky?

K zapálení kadidla se používá speciální stojan, do kterého se vloží tyčinka a následně se v ní zapálí. Tvar stojanu je přizpůsoben hoření tyče tak, aby popel padal přímo na stojan a nezpůsobil žádný požár. Po zapálení horního konce tyčinky nechte chvíli zapálit oheň, který je pak potřeba sfouknout a nechat tyčinku doutnat.

Zanedlouho kouř z tyčinky pohltí celou místnost příjemnou vůní. Tyčinka hoří přibližně 35 minut a není vhodná pro astmatiky a osoby alergické na prach nebo pyl. Nenechávejte doutnající bez dozoru a v dosahu dětí nebo hořlavých materiálů!

Obsah: ± 15ks

Skladování: Skladujte v chladu a suchu

Jak se vyrábějí vonné tyčinky?

Tyčinky jsou ručně vyráběny v Indii z čistě přírodních, rostlinných materiálů, které jsou rozdrceny a následně vytvarovány do hmoty, která se válením nanáší na bambusovou tyč.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Množství:

± 15ks

Doba hoření:

± 35 min.

Délka:

± 23 cm

Shop roku Mobake