Přeskočit na obsah

Zelený strom lékořice Palo Santo 50 g

Lékořice Palo Santo Lékořice Palo Santo – palo santo doslova znamená posvátné dřevo a stejně jako bílá šalvěj pochází ze… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

250,04 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Lékořice Palo Santo

Lékořice Palo Santo – palo santo doslova znamená posvátné dřevo a stejně jako bílá šalvěj pochází ze Střední Ameriky od původních obyvatel indiánů. Před staletími se tento ohřívač používal při obřadech k očistě a léčení od negativní energie. Lidé v Evropě si toto posvátné dřevo kupují také k úklidu svých domovů nebo jen tak pro jeho vůni.

  • Balení obsahuje přibližně 4 až 6 kusů lékořice Palo Santo.

Tuto vůni lze popsat jako teplou, dřevitou a lehkou vůni se sladkým nádechem kokosu. Ve srovnání se šalvějí bílou (která se používá ke stejným účelům) zanechává Palo Santo jen velmi jemný otěr. Hodí se jako vonné tyčinky nebo místo vonných tyčinek. Lékořici dodáváme ve formě dřevěných kousků.

Palo Santo pochází ze dřeva stromu Bursera graveolens, který je příbuzný kadidlovníku, myrtě, kopálu nebo santalovému dřevu a pochází ze Střední Ameriky.

Kromě příjemné vůně má lékořice také pozitivní zdravotní vlastnosti, které jsou dány především vysokým obsahem limonenu, který je běžný zejména v citrusech. U oleje na dřevo je to docela neobvyklé. Posvátné dřevo obsahuje také alfa terpineol a karvon. Tyto sloučeniny mají širokou škálu antioxidačních, protizánětlivých, sedativních, relaxačních, antimutagenních a imunosupresivních vlastností.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Hmotnost:

± 50g

Délka:

± 10cm

Počet dřínů:

cca 4-5 kusů

Původ:

Peru

Shop roku Mobake