Přeskočit na obsah

Stamford vonné kužely Meditace 15 ks

Meditace Rostlinnými vonnými šiškami Rostlinné vonné kužely s vyšším procentem vůně při použití poskytují intenzivnější a dlouhotrvající aroma. Díky přírodnímu… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
  • Vegan friendly

47,65 

Na objednávku

Naskladníme a odešleme brzy.

Popis

Meditace Rostlinnými vonnými šiškami

Rostlinné vonné kužely s vyšším procentem vůně při použití poskytují intenzivnější a dlouhotrvající aroma. Díky přírodnímu složení jsou na rozdíl od chemických osvěžovačů vzduchu zdravotně nezávadné. Tyto vonné kužely obsahují 100% veganské složky, nejsou testovány na zvířatech, nevyužívají dětskou práci, neobsahují nebezpečné chemikálie.

Meditace: kombinace santalového dřeva, vanilky a heřmánku

  • vyrobeno z přírodních bylin, olejů a pryskyřic
  • Ručně válcované šišky nejvyšší kvality
  • Přibližná doba hoření: 30 minut
  • 100% veganské, netestováno na zvířatech
  • Balení obsahuje 15 ks šišek

Nenechávejte doutnající bez dozoru a v dosahu dětí nebo hořlavých materiálů!

Jak fungují vonné kužely?

Fungují podobně jako známější
vonné tyčinky
. Stačí zapálit špičku kužele a fouknout. Poté bude postupně doutnat a uvolňovat svou vůni po celém vašem domově. Z bezpečnostních důvodů je vždy dobré je umístit na keramický talířek nebo podšálek.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

 

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více si o nich můžete přečíst na tomto odkazu . Děkujeme za vaši podporu a touhu konat dobro.

Další informace

Složení:

pryskyřice a přírodní materiál

Hmotnost:

0,042 mg/kus

Vůně:

kombinace santalového dřeva, vanilky a heřmánku

Množství v balení:

15 ks

Země původu:

Indie

Shop roku Mobake