Přeskočit na obsah

Hari Darshan Vonné tyčinky Tales of India Masala Chai 15g

Vonné tyčinky Masala Chai Tyto ručně balené vonné tyčinky připomínají vůni sladkého, hustého indického čaje, který je pro mnoho místních… Ukáž celý popis ↓

55,56 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Vonné tyčinky Masala Chai

Tyto ručně balené vonné tyčinky připomínají vůni sladkého, hustého indického čaje, který je pro mnoho místních obyvatel nepostradatelnou součástí života. Obsahují skořici, hřebíček, zázvor a kardamom (pepř).

Příjemná vůně je dokonalým pomocníkem při meditaci, protože působí antistresově a uklidňuje nejen mysl, ale i tělo. Tyčinky se používají k aromaterapii již několik tisíc let, protože jejich vůně dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru a ovlivnit naši psychiku a náladu.

Jak používat vonné tyčinky?

K zapálení kadidla se používá speciální stojan, do kterého se vloží tyčinka a následně se v ní zapálí. Tvar stojanu je přizpůsoben hoření tyče tak, aby popel padal přímo na stojan a nezpůsobil žádný požár. Po zapálení horního konce tyčinky nechte chvíli zapálit oheň, který je pak potřeba sfouknout a nechat tyčinku doutnat.

Zanedlouho kouř z tyčinky pohltí celou místnost příjemnou vůní. Tyčinka hoří přibližně 40 minut a není vhodná pro astmatiky a osoby alergické na prach nebo pyl. Nenechávejte doutnající bez dozoru a v dosahu dětí nebo hořlavých materiálů!

Obsah: ± 15ks

Skladování: Skladujte v chladu a suchu

Jak se vyrábějí vonné tyčinky?

Tyčinky jsou ručně vyráběny v Indii z čistě přírodních, rostlinných materiálů, které jsou rozdrceny a následně vytvarovány do hmoty, která se válením nanáší na bambusovou tyč.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Množství:

± 14ks

Doba hoření:

± 40 min.

Délka:

± 21 cm

Země původu:

Indie

Shop roku Mobake