Přeskočit na obsah

Hari Darshan Vonné tyčinky Příběhy Indie Monzunová magie 15g

Monzunové magické vonné tyčinky Tyto ručně válcované vonné tyčinky připomínají vůni vlhké země a deště po dlouhém období sucha. Příjemná… Ukáž celý popis ↓

55,32 

Vyprodáno

Naskladníme brzy.

Popis

Monzunové magické vonné tyčinky

Tyto ručně válcované vonné tyčinky připomínají vůni vlhké země a deště po dlouhém období sucha.

Příjemná vůně je dokonalým pomocníkem při meditaci, protože působí antistresově a uklidňuje nejen mysl, ale i tělo. Tyčinky se používají k aromaterapii již několik tisíc let, protože jejich vůně dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru a ovlivnit naši psychiku a náladu.

Jak používat vonné tyčinky?

K zapálení kadidla se používá speciální stojan, do kterého se vloží tyčinka a následně se v ní zapálí. Tvar stojanu je přizpůsoben hoření tyče tak, aby popel padal přímo na stojan a nezpůsobil žádný požár. Po zapálení horního konce tyčinky nechte chvíli zapálit oheň, který je pak potřeba sfouknout a nechat tyčinku doutnat.

Zanedlouho kouř z tyčinky pohltí celou místnost příjemnou vůní. Tyčinka hoří přibližně 40 minut a není vhodná pro astmatiky a osoby alergické na prach nebo pyl. Nenechávejte doutnající bez dozoru a v dosahu dětí nebo hořlavých materiálů!

Obsah: ± 14ks

Skladování: Skladujte v chladu a suchu

Jak se vyrábějí vonné tyčinky?

Tyčinky jsou ručně vyráběny v Indii z čistě přírodních, rostlinných materiálů, které jsou rozdrceny a následně vytvarovány do hmoty, která se válením nanáší na bambusovou tyč.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Množství:

± 14ks

Doba hoření:

± 40 min.

Délka:

± 21 cm

Země původu:

Indie

Shop roku Mobake