Přeskočit na obsah

Mango stojan na vonné tyčinky Zelená 24×0,5 cm

Mango stojan na vonné tyčinky Zelená Stojan na vonné tyčinky - přinášíme nové ručně vyráběné stojany z mangovníkového dřeva pro… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

34,00 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station Út. 23.7.

Kuriér GLS Út. 23.7.

Packeta St. 24.7.

Packeta na adresu St. 24.7.

Popis

Mango stojan na vonné tyčinky Zelená

Stojan na vonné tyčinky – přinášíme nové ručně vyráběné stojany z mangovníkového dřeva pro vaše chvíle pohody.

Tyto stojany na vonné tyčinky pocházejí z dílny zručných řemeslníků z města Saharanpur v severní Indii. Tato oblast Indie se stále potýká s problémy s infrastrukturou, elektřina je přerušovaná, doprava a silnice jsou ve špatném stavu. Navzdory tomu všemu má tento region hrdou řemeslnou historii výroby krásného dřeva. Nákup těchto vonných tyčinek podporuje řemeslnou výrobu v regionu.

Mangovníkové dřevo a jeho vlastnosti

Mangovníkové dřevo se stává velmi populárním. Jedná se o masivní dřevo, které je pevné, odolné a pochází z ovocného stromu mango. Tyto stromy nejčastěji rostou v jihovýchodní Asii a Austrálii. Dorůstají do výšky asi 30 m. V indických zemích je ovoce manga považováno za bohatství, luxus a prosperitu. Mangovníkové dřevo má širokou škálu využití od nábytku až po tyto dřevěné stojany na vonné tyčinky.

Varování:

  • Udržujte stojan spolu s doutnající tyčinkou mimo dosah dětí a domácích zvířat.
  • Skladujte mimo dosah hořlavých povrchů a předmětů.
  • Po každém použití doporučujeme popel vysypat a otřít hadříkem.

Rozměry: 25 x 3,5 x 0,5 cm (D x Š x H)

Váš stojan na vonné tyčinky zabalíme bez plastů

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Rozměry:

24×0.5 cm

Materiál:

mangovníkové dřevo

Hmotnost:

35g

Původ:

Indie

Shop roku Mobake