Přeskočit na obsah

Mango stojan na vonné tyčinky modrý 24×0,5 cm

Mango stojan na vonné tyčinky Modrá Stojan na vonné tyčinky - přinášíme nové ručně vyráběné stojany z mangovníkového dřeva pro… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

38,25 

Skladem

Odešleme ještě dnes.

Kdy vaše objednávka dorazí?

Osobný odber ještě dnes

DPD Pickup/Pickup Station Út. 5.3.

Kuriér GLS Út. 5.3.

Packeta St. 6.3.

Packeta na adresu St. 6.3.

Odhadovaná data pro SK.

Popis

Mango stojan na vonné tyčinky Modrá

Stojan na vonné tyčinky – přinášíme nové ručně vyráběné stojany z mangovníkového dřeva pro vaše chvíle pohody.

Tyto stojany na vonné tyčinky pocházejí z dílny zručných řemeslníků z města Saharanpur v severní Indii. Tato oblast Indie se stále potýká s problémy s infrastrukturou, elektřina je přerušovaná, doprava a silnice jsou ve špatném stavu. Navzdory tomu všemu má tento region hrdou řemeslnou historii výroby krásného dřeva. Nákup těchto vonných tyčinek podporuje řemeslnou výrobu v regionu.

Mangovníkové dřevo a jeho vlastnosti

Mangovníkové dřevo se stává velmi populárním. Jedná se o masivní dřevo, které je pevné, odolné a pochází z ovocného stromu mango. Tyto stromy nejčastěji rostou v jihovýchodní Asii a Austrálii. Dorůstají do výšky asi 30 m. V indických zemích je ovoce manga považováno za bohatství, luxus a prosperitu. Mangovníkové dřevo má širokou škálu využití od nábytku až po tyto dřevěné stojany na vonné tyčinky.

Varování:

  • Udržujte stojan spolu s doutnající tyčinkou mimo dosah dětí a domácích zvířat.
  • Skladujte mimo dosah hořlavých povrchů a předmětů.
  • Po každém použití doporučujeme popel vysypat a otřít hadříkem.

Rozměry: 25 x 3,5 x 0,5 cm (D x Š x H)

Váš stojan na vonné tyčinky zabalíme bez plastů

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Rozměry:

24×0.5 cm

Materiál:

Mangovníkové dřevo

Hmotnost:

35g

Původ:

Indie

Shop roku Mobake