Přeskočit na obsah

Včelstvo TRIO SML Zvířata

Včelí obal TRIO SML Zvířata - Balení obsahuje jeden kus velikosti S, M, L. Velikost S je vhodná pro nakrájené… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
Bez obalu

435,33 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station Út. 23.7.

Kuriér GLS Út. 23.7.

Packeta St. 24.7.

Packeta na adresu St. 24.7.

Popis

Včelí obal TRIO SML Zvířata – Balení obsahuje jeden kus velikosti S, M, L. Velikost S je vhodná pro nakrájené kousky zeleniny, jako je okurka, cuketa, cibule. Apfelobal M je vhodný k zabalení rohlíku, sýrové hroudy, přikrytí rozkrojeného melounu nebo dýně a Apfelobal L je ideální k zabalení bagety s občerstvením, přikrytí kynoucího těsta, hrnce nebo talíře.

Proč BeeLobal?

100% přírodní – ubrousky neuvolňují žádné škodlivé chemikálie a jejich používáním snižujete množství plastů na skládkách a v našich vodách.
Lepidlo – je skvělou alternativou k jednorázovým plastovým fóliím.
Opakované použití – ubrousky se snadno čistí, stačí je otřít nebo opláchnout vlažnou vodou. Včelobal lze navíc “obnovit” i doma.
🌿 Kompostovatelný – po skončení produktivní životnosti lze BeeBal® použít jako součást kompostu.

Včelobal doma nahradí materiál, do kterého balíte svačiny, udrží zeleninu a ovoce déle čerstvé, teplo vašich rukou je vytvaruje tak, jak potřebujete – drží tvar, neobsahuje BPA ani jiné chemikálie.

Včelí fólie dýchá, takže ji můžete použít k přikrytí kvasících potravin, jako je jogurt, kefír nebo chlebové těsto, když kyne. Naše ubrousky jsou samolepicí, takže je nemusíte namáčet. Pokud se po zabalení potraviny otevře, vložte ji na několik minut do chladničky a znovu ztvrdne do nového tvaru.

Složení Včelobalu

  • Včelí vosk je kombinací 100% organické bavlny a jedinečné směsi borovicové pryskyřice, jojobového oleje a včelího vosku.
  • A bakterie?! Přírodní včelí vosk je antibakteriální, borovicová pryskyřice má protiplísňové účinky, jojobový olej svými vlastnostmi dodává Včelobalu pružnost.
  • Včelí obaly prošly testy RÚVZ a jsou certifikovány pro styk s potravinami.

Jak správně pečovat o úl?

Nemusíte se bát, že by BeeBall nasával pachy z jídla, stačí ho jen vyvětrat. Ani nečistoty nejsou problém, jemné opláchnutí ve vlažné vodě bez drhnutí houbičkou pomůže udržet obal čistý. Ve studené vodě vosk vytvoří tvrdý povrch, který lze snadno smýt. Po umytí ubrousek neždímejte, ale otřete jej hadříkem nebo jej volně osušte jako ostatní nádobí. Při správné péči vám BeeBall vydrží déle než rok, navíc jej lze “navoskovat/navoskovat” v každé domácnosti.

Jak obnovit BeeBal?

Používáním může vosk v ohybech odpadávat a tkanina ztrácí svou nepropustnost pro kapaliny. To ale vůbec nevadí, BeeBal lze snadno servisovat doma. Položte včelí zábal mezi dva plechy a několikrát jej přežehlete teplou (ne horkou) žehličkou. Pokud máte doma stoprocentní včelí vosk, můžete na poškozená místa jemně nastrouhat několik gramů a zažehlit.

Úly jsou ručně vyráběné na Slovensku. Skutečná velikost se může lišit o +-10 mm.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček pečlivě zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. K podlepení používáme pouze 100% recyklovatelnou papírovou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Vzor:

Zvířata

Velikost:

S, M, L

Vyrobeno:

ruční výroba na Slovensku

Shop roku Mobake