Přeskočit na obsah

Brouk malý 27x33cm Barvy jara

Malý včelí brouk Barvy jara Strouhanka nebo měkký chléb pátý den? Včelař tento problém řeší svou voskovou vrstvou, díky které… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
Bez obalu

488,57 

Skladem

Odešleme ještě dnes.

Kdy vaše objednávka dorazí?

Osobný odber ještě dnes

DPD Pickup/Pickup Station Út. 5.3.

Kuriér GLS Út. 5.3.

Packeta St. 6.3.

Packeta na adresu St. 6.3.

Odhadovaná data pro SK.

Popis

Malý včelí brouk Barvy jara

Strouhanka nebo měkký chléb pátý den? Včelař tento problém řeší svou voskovou vrstvou, díky které váš bochník vydrží opravdu déle měkký. Neumírá. Vhodné pro běžnou velikost chleba. 750 gramový chléb půvabně obklopuje.

Proč Včelovak?

100% přírodní – ubrousky neuvolňují žádné škodlivé chemikálie a jejich používáním snižujete množství plastů na skládkách a v našich vodách.
Lepidlo – je skvělou alternativou k jednorázovým plastovým fóliím.
Opakované použití – ubrousky se snadno čistí, stačí je otřít nebo opláchnout vlažnou vodou. Včelobal lze navíc „obnovit“ i doma.
🌿 Kompostovatelný – po skončení produktivní životnosti lze BeeBal® použít jako součást kompostu.

Doma Bee nahrazuje materiál, do kterého byste svačinu balili, udrží zeleninu a ovoce déle čerstvé, vytvaruje je podle potřeby s teplem rukou – drží jejich tvar, neobsahuje BPA a další chemikálie.

Včela dýchá, takže můžete pokrýt fermentované potraviny, jako je jogurt, kefír nebo chlebové těsto, když stoupá. Naše ubrousky jsou samolepicí, takže je nemusíte namáčet. Pokud se po zabalení potraviny otevře, vložte ji na několik minut do chladničky a znovu ztvrdne do nového tvaru.

Složení včelovštinyu:

  • Včelí vosk je kombinací 100% organické bavlny a jedinečné směsi borovicové pryskyřice, jojobového oleje a včelího vosku.
  • A bakterie?! Přírodní včelí vosk je antibakteriální, borovicová pryskyřice má protiplísňové účinky, jojobový olej svými vlastnostmi dodává Včelobalu pružnost.
  • Včelí obaly prošly testy RÚVZ a jsou certifikovány pro styk s potravinami.

Péče o včelojeda:

  • Životnost je přibližně 2 roky, ale závisí na způsobu použití.
  • Péče spočívá v oprášení nečistot, v případě potřeby opláchnutí vlažnou vodou.

Jak „obnovit“ úl?

Používáním může vosk v ohybech odpadávat a tkanina ztrácí svou nepropustnost pro kapaliny. To ale vůbec nevadí, BeeBal lze snadno servisovat doma. Položte včelí zábal mezi dva plechy a několikrát jej přežehlete teplou (ne horkou) žehličkou. Pokud máte doma stoprocentní včelí vosk, můžete na poškozená místa jemně nastrouhat několik gramů a zažehlit.

Úly jsou ručně vyráběné na Slovensku. Skutečná velikost se může lišit o +-10 mm.

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Vzor:

Barvy jara

Velikost:

27x33cm

Vyrobeno:

ruční výroba na Slovensku

Shop roku Mobake