Přeskočit na obsah

Včelín TRIO SML Rozkvetlé

Včelín TRIO SML Rozkvetlé Nejoblíbenější trojbalení obsahuje po jednom kusu nejpoužívanějších velikostí voskových obalů S, M, L . S touto… Ukáž celý popis ↓

 • Bez chemie
2% slevaBez obalu

426,83 416,47 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Včelín TRIO SML Rozkvetlé

Nejoblíbenější trojbalení obsahuje po jednom kusu nejpoužívanějších velikostí voskových obalů S, M, L . S touto sadou nikdy nebudete mít po ruce správnou velikost pro zabalení nebo přikrytí potravin.

 • Velikost S je vhodná pro řízky, jako jsou řezané okurky, cukety, citrony, pastinák.
 • Zabalte do něj rohlík nebo housku na svačinu, hrudku sýra nebo jím přikryjte misku s jídlem, zabalte do něj jablko nebo klobásu .
 • Velký obal ve tvaru písmene L je ideální k balení baget a lepkavých housek, k přikrývání kynutého těsta, hrnců nebo talířů.

Proč BeeBal ® ?

 • 100% přírodní – ubrousky neuvolňují žádné škodlivé chemikálie a jejich používáním snižujete množství plastů na skládkách a v našich vodách.
 • Lepidlo – je skvělou alternativou k jednorázovým plastovým fóliím.
 • Opakované použití – ubrousky se snadno čistí, stačí je otřít nebo opláchnout vlažnou vodou. Včelobal lze navíc “obnovit” i doma.
 • Kompostovatelný – po skončení produktivní životnosti lze BeeBal® použít jako součást kompostu.

Včelobal doma nahradí materiál, do kterého balíte svačiny, udrží zeleninu a ovoce déle čerstvé, teplo vašich rukou je vytvaruje tak, jak potřebujete – drží tvar, neobsahuje BPA ani jiné chemikálie.

Včelí fólie dýchá, takže ji můžete použít k přikrytí kvasících potravin, jako je jogurt, kefír nebo chlebové těsto, když kyne. Naše ubrousky jsou samolepicí, takže je nemusíte namáčet. Pokud se po zabalení potraviny otevře, vložte ji na několik minut do chladničky a znovu ztvrdne do nového tvaru.

Proč toto vydání vzniklo?

Rozlehlé pastviny, mlhavá rána, nekonečné výhledy, nedotčená příroda, ticho a moře. Skandinávie, země losů, fjordů a severského folklóru, nás inspirovala k vytvoření designu, který si nás získal svou jednoduchostí a hravostí.

Jaro s sebou přináší pocit nových začátků, nadechněte se s námi a nechte na své zahradě rozkvést květiny. S vděčností za vše, co od přírody dostáváme.

Složení Včelobalu

 • Včelí vosk je kombinací 100% organické bavlny a jedinečné směsi borovicové pryskyřice, jojobového oleje a včelího vosku.
 • A bakterie?! Přírodní včelí vosk je antibakteriální, borovicová pryskyřice má protiplísňové účinky, jojobový olej svými vlastnostmi dodává Včelobalu pružnost.
 • Včelí obaly prošly testy RÚVZ a jsou certifikovány pro styk s potravinami.

Jak správně pečovat o včely?

Nemusíte se bát, že by BeeBall nasával pachy z jídla, stačí ho jen vyvětrat. Ani nečistoty nejsou problém, jemné opláchnutí ve vlažné vodě bez drhnutí houbičkou pomůže udržet obal čistý. Ve studené vodě vosk vytvoří tvrdý povrch, který lze snadno smýt. Po umytí ubrousek neždímejte, ale otřete jej hadříkem nebo jej volně osušte jako ostatní nádobí. Při správné péči vám BeeBall vydrží déle než rok, navíc jej lze “navoskovat/navoskovat” v každé domácnosti.

Jak “obnovit” Včelobal TRIO SML Blossomed?

Používáním může vosk v ohybech odpadávat a tkanina ztrácí svou nepropustnost pro kapaliny. To ale vůbec nevadí, BeeBal lze snadno servisovat doma. Položte včelí zábal mezi dva plechy a několikrát jej přežehlete teplou (ne horkou) žehličkou. Pokud máte doma stoprocentní včelí vosk, můžete na poškozená místa jemně nastrouhat několik gramů a zažehlit.

Úly jsou ručně vyráběné na Slovensku. Skutečná velikost se může lišit o +-10 mm.

Zabalíme ti ho bez plastu 📦🌱

Váš balíček pečlivě zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. K podlepení používáme pouze 100% recyklovatelnou papírovou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace 🌿

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Vzory:

Rozkvetlé

Rozměry:

19×19 cm, 25×27 cm, 37×34 cm

Vyrobeno:

ruční výroba na Slovensku

Shop roku Mobake