Přeskočit na obsah

Eko taška s korkem Strom života

Eko plátěná taška s korkem a symbolem Strom života Plátěná ekologická taška s korkem jako pomocník při nakupování? Myslím, že… Ukáž celý popis ↓

159,71 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station Út. 23.7.

Kuriér GLS Út. 23.7.

Packeta St. 24.7.

Packeta na adresu St. 24.7.

Popis

Eko plátěná taška s korkem a symbolem Strom života

Plátěná ekologická taška s korkem jako pomocník při nakupování? Myslím, že se mnou budete souhlasit. Ekologická korková taška s motivem přírody bude vaším věrným společníkem při každém nákupu nebo stěhování vašich věcí.

Plátěná taška z eko korku vypadá skvěle právě tak, visí na rameni nebo “za ucho” naplněná dobrým jídlem. Díky pevnému uchu vydrží i objemnější nákupy. Taška s korkem zaujme svým vzhledem a inspirativním poselstvím.

Edice plátěných ekologických tašek s korkem je příjemnou kombinací moderního a tradičního stylu, která vám vydrží mnoho let.

Rozměry: 35 x 38 cm

Náš tip: Sladěno pro jistotu – se smaltovaným termohrnkem Forest volá 0,3l

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Velikost:

35×0.1×38 cm

Materiál:

100% bavlna, korek

Barva:

Přirozený

Typ:

s krátkým uchem

Shop roku Mobake