Přeskočit na obsah

Esbit termoska na potraviny Sculptor polární modrá 0,75l

termoska na potraviny Sculptor polární modrá Stává se, že den je náročný a chybí vám energie na přípravu pořádného jídla.… Ukáž celý popis ↓

934,48 

Na objednávku

Naskladníme a odešleme brzy.

Popis

termoska na potraviny Sculptor polární modrá

Stává se, že den je náročný a chybí vám energie na přípravu pořádného jídla. V dnešní době je tato atraktivní, robus, dvoustěnná termoska z nerezové oceli na jídlo Sculptor polar blue to, co potřebujete.

Pro maximální využití vlastností termosky doporučujeme před použitím: – pokud chcete do termosky vložit horké jídlo, před použitím ji ohřejte teplou vodou asi 4 minuty, poté vodu vylijte a vložte jídlo – podobný postup v případě studených nápojů nebo jídla (zalijte studenou vodou / 4 min.)

Velkou výhodou termosky je pojistný ventil. Při stlačení se tlak uvnitř termosky vyrovná, čímž se eliminuje nebezpečí opaření horkou párou při otevírání nebo náhodného “výbuchu” během přepravy. Víčko slouží také jako miska na jídlo. Vaše jídlo je vždy připraveno ke konzumaci při ideální teplotě!

Vnější strana termosky je pokryta speciální modrou, matnou, protiskluzovou barvou, která zabraňuje náhodnému pádu při držení v rukavicích. Termoska je vyrobena tak , aby manipulace s ní byla co nejjednodušší.

Proč je termoska na jídlo výjimečná?

 • dvoustěnná nerezová ocel
 • Lehký a kompaktní
 • 2 hrnky
 • 2 kapsle
 • Zátku můžete otevřít stisknutím tlačítka
 • Vnitřní vrstva termosky je potažena speciální tenkou vrstvou , která zlepšuje izolační vlastnosti a zároveň působí antibakteriálně.

Tepelně izolační vlastnosti termosky na potraviny

 • Teplota vody při nalití do nádoby: caa. 95°C
 • Venkovní teplota : 20 +/- 2°C
 • Teplota vody po 6 hodinách: cca 65°C
 • Teplota vody po 12 hodinách: cca 45°C
 • Teplota vody po 24 hodinách: cca 26°C

Zabalíme vám termosku bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Objem:

0,75l

Materiál:

Nerez

Hmotnost:

Hmotnost 467 g

Shop roku Mobake