Přeskočit na obsah

Flaska Květ života skleněná láhev korek 0,5l

Flaska Duchovní květ života 0,5l - květ života - je skleněná láhev s korkovým pouzdrem, která chrání Flasku před poškozením… Ukáž celý popis ↓

26% sleva

883,97 656,41 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Flaska Duchovní květ života 0,5l – květ života – je skleněná láhev s korkovým pouzdrem, která chrání Flasku před poškozením a rozbitím. Korek je přírodní materiál, který je také izolační a antialergenní.

✅ vyrobeno ze silného skla
✅ Programované sklo pro strukturování vody
víčko a obal z korku, jedinečný design, netěsný, zdravotně a ekologicky nezávadný uzávěr,
vyrobeno ve Slovinsku (EU) ✅
🇸🇮 ✅


Květ života je jedním z nejznámějších starověkých duchovních symbolů, který přesahuje všechna náboženská hnutí a kultury. Jeho geometrická dokonalost a jednoduchost v sobě snoubí informace získané z filozofie, biologie a matematiky. V tomto symbolu je možné najít všechny základní stavební kameny vesmíru, který nazýváme platónskými tělesy. Symbol lze použít jako metaforu k ilustraci spojení mezi veškerým životem a duchem ve vesmíru. Květ života je tvarovaným zářičem a také harmonizátorem.

Strukturování vody

Pomocí láhve Flaska přibližujeme vibrační strukturu vody struktuře pramenité vody, tedy vody v jejím přirozeném prostředí. Tomu se říká strukturování vody. Pomocí TPS (silikonová programovací technologie) je do skla vtištěn vibrační program skládající se z různých druhů informací z přírody.

Zdraví

Používáním jedné lahve chráníme naši přírodu před zbytečným odpadem. Chráníme také své zdraví, protože sklo do vašeho nápoje nevypouští žádné škodlivé látky, chemikálie, vůně ani pachy a dokonale ho chrání před vnějšími vlivy.

Životní prostředí

Z hlediska udržitelnosti je sklo nejlepší volbou díky své vysoké míře recyklace a používá se k opětovné výrobě produktů stejné kvality. Jedna skleněná láhev na vodu se používá znovu a znovu a kromě toho je zdravotně nezávadná. Flaska je vyrobena z pevného skla, jehož ochranné pouzdro pomáhá předcházet poškození, takže Flaska bude vaším společníkem navždy.

Podívejte se na krátké video a seznamte se s Flaskou:

Zabalíme ti ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Hlasitost

0,5l

Vzor balení

Květ života

Obalový materiál

Korek

Převzato z

ve Slovinsku.

Shop roku Mobake