Přeskočit na obsah

Flaska Emoto Project skleněná láhev korek 0,5l

Flaska Emoto Project 0,5l - je skleněná láhev s korkovým pouzdrem, které chrání Flasku před poškozením a rozbitím. Korek je… Ukáž celý popis ↓

  • Bez chemie
23% sleva

883,97 681,67 

Na objednávku

Naskladníme a odešleme brzy.

Popis

Flaska Emoto Project 0,5l – je skleněná láhev s korkovým pouzdrem, které chrání Flasku před poškozením a rozbitím. Korek je přírodní materiál, který je také izolační a antialergenní.

✅ vyrobeno ze silného skla
✅ Programované sklo pro strukturování vody
víčko a obal z korku, jedinečný design, netěsný, zdravotně a ekologicky nezávadný uzávěr,
vyrobeno ve Slovinsku (EU) ✅
🇸🇮 ✅


Vodní strukturování v projektu Flaska Emoto 0,5l

Pomocí láhve Flaska přibližujeme vibrační strukturu vody struktuře pramenité vody, tedy vody v jejím přirozeném prostředí. Tomu se říká strukturování vody. Pomocí TPS (silikonová programovací technologie) je do skla vtištěn vibrační program skládající se z různých druhů informací z přírody.

Zdraví

Používáním jedné lahve chráníme naši přírodu před zbytečným odpadem. Chráníme také své zdraví, protože sklo do vašeho nápoje nevypouští žádné škodlivé látky, chemikálie, vůně ani pachy a dokonale ho chrání před vnějšími vlivy.

Životní prostředí

Z hlediska udržitelnosti je sklo nejlepší volbou díky své vysoké míře recyklace a používá se
pro reprodukci výrobků stejné kvality. Jedna skleněná láhev na vodu se používá znovu a znovu,
A kromě toho je zdravotně nezávadný. Flaska je vyrobena z pevného skla, jehož ochranné pouzdro pomáhá předcházet poškození, takže Flaska bude vaším společníkem navždy.

Podívejte se na krátké video a seznamte se s Flaskou:

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Hlasitost

0,5l

Vzor balení

Projekt Emoto

Obalový materiál

Korek

Převzato z

ve Slovinsku.

Shop roku Mobake