Přeskočit na obsah

Smaltovaný hrnek Forest volá 0,3l

Smaltovaný plechový hrnek s motivem lesa Chystáte se na chatu nebo na hory? Smaltovaný hrnek s voláním divočiny bude vaším… Ukáž celý popis ↓

247,51 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Smaltovaný plechový hrnek s motivem lesa

Chystáte se na chatu nebo na hory? Smaltovaný hrnek s voláním divočiny bude vaším věrným společníkem na vašich nejodvážnějších cestách.

Smaltovaný hrnek vypadá skvěle jen tak, zavěšený na batohu. Zaujme svým vzhledem a dává vám možnost osvěžit se u horského pramene nebo nalít okamžitou pochoutku pro jeho posílení.

Cín nebo smalt si zamilují i zahraniční přátelé nebo rodina. Originální a hlavně nerozbitný dárek ze Slovenska potěší každého dobrého turistu, horala či horalu 🙂

Edice plechového hrnku je příjemnou kombinací moderního a tradičního stylu, která vám vydrží mnoho let.

Objem: 300ml

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Objem:

Obsah: 300 ml

Balení:

Papírová krabice

Průměrná hodnota:

Průměr 86 mm

Výška:

Průměr 80 mm

Barva:

Bílý

Barva potisku:

Černý

Shop roku Mobake