Přeskočit na obsah

Nerezový termohrnek Slovensko s karabinou 0,3l

Nerezový termohrnek Slovensko s karabinou Chystáte se na chatu nebo na hory? Nerezový termohrnek s motivem slovenské přírody bude vaším… Ukáž celý popis ↓

295,50 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Nerezový termohrnek Slovensko s karabinou

Chystáte se na chatu nebo na hory? Nerezový termohrnek s motivem slovenské přírody bude vaším věrným společníkem na vašich nejodvážnějších cestách.

Nerezový termohrnek vynikne jen tak, ať už zavěšený na batohu nebo kamkoli ho pověsíte. Díky praktickému uchu – karabině ji můžete připnout téměř kdekoliv.

Hrnek zaujme svým vzhledem a dává vám možnost osvěžit se u horského pramene nebo nalít okamžitou pochoutku pro posílení. Dvojitá stěna zajišťuje, že nápoj zůstane déle teplý.

Plechovku si zamilují i zahraniční přátelé nebo rodina. Originální a hlavně nerozbitný dárek ze Slovenska potěší každého dobrého turistu, horala či horalu 🙂

Edice plechového hrnku je příjemnou kombinací moderního a tradičního stylu, která vám vydrží mnoho let.

Objem: 300ml

Náš tip: Naplňte si sklenici čajem, který vás nakopne –
Guarana Yerba Maté energetický čaj

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Objem:

Obsah: 300 ml

Balení:

Papírová krabice

Průměrná hodnota:

Průměr 75 mm

Výška:

Průměr 90 mm

Barva:

Bílý

Barva potisku:

Hnědý

Shop roku Mobake