Přeskočit na obsah

Smaltovaný plechový hrnek Change Thoughts 0,3l

Smaltovaný plechový hrnek Smaltovaný plechový hrnek s originálním designem: Změňte své myšlenky a změňte celý svět Chystáte se na chatu… Ukáž celý popis ↓

247,51 

Skladem

Odešleme již zítra.

Kdy vaše objednávka dorazí?
Předpokládané termíny dodání do Slovensko.

Osobný odber již zítra

DPD Pickup/Pickup Station St. 19.6.

Kuriér GLS St. 19.6.

Packeta Čt. 20.6.

Packeta na adresu Čt. 20.6.

Popis

Smaltovaný plechový hrnek

Smaltovaný plechový hrnek s originálním designem: Změňte své myšlenky a změňte celý svět

Chystáte se na chatu nebo na hory? Smaltovaný hrnek s voláním divočiny bude vaším věrným společníkem na vašich nejodvážnějších cestách.

Smaltovaný hrnek vypadá skvěle jen tak, zavěšený na batohu. Zaujme svým vzhledem a dává vám možnost osvěžit se u horského pramene nebo nalít okamžitou pochoutku pro jeho posílení.

Cín nebo smalt si zamilují i zahraniční přátelé nebo rodina. Originální a hlavně nerozbitný dárek ze Slovenska potěší každého dobrého turistu, horala či horalu 🙂

Edice plechového hrnku je příjemnou kombinací moderního a tradičního stylu, která vám vydrží mnoho let.

Objem: 300ml

Jsme Mobake – obchod pro lidi s velkým 💛

Příběh Mobake začal v roce 2016 , kdy jsme začali s Motivational (bambus) kartáče. Dnes jich na Mobace najdete stovky ekologické a přírodní produkty pro dům a zahradu.

V komunikaci si zakládáme na přátelských a přátelských osobní přístup. S Mnozí z našich dodavatelů se navzájem znají osobně a my známe jejich výrobky dokonale. Náš bambus Najdete zde také stánek na veletrzích a Výstavy. Pokračujete Chceme přinášet zajímavé a Užitečné produkty, které vám pomohou bude dlouhá Udělejte si radost. Těšíme se na Vás. Neváhejte nám poslat fotku s úsměvem 🙂

Váš smaltovaný plechový hrnek zabalíme bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru.Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Další informace

Objem:

Obsah: 300 ml

Balení:

Papírová krabice

Průměrná hodnota:

Průměr 86 mm

Výška:

Průměr 80 mm

Barva:

Bílý

Shop roku Mobake