Přeskočit na obsah

Vodní filtr s aktivním uhlím Binchio Premium (Kópia)

Prémiový filtr s aktivním uhlím pro vodu S Binchio 365 se můžete o domácí filtraci vody starat celý rok. Binchio… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

Popis

Prémiový filtr s aktivním uhlím pro vodu

S Binchio 365 se můžete o domácí filtraci vody starat celý rok.

Binchio Premium je nejkvalitnější aktivní uhlí. Vzhledem k náročnému výrobnímu procesu obsahuje až 95 % nebo více uhlíku (běžné filtrační uhlí obsahuje přibližně 75 % uhlíku). Tato koncentrace zajišťuje nejvyšší standard filtrace vody. Nezpůsobuje demineralizaci vody jako osmotické filtry. Naopak obohacuje vodu o řadu vysoce kvalitních minerálů.

Co obsahuje balení Activated Charcoal Premium?

Krabička obsahuje 1 větší a silnější tyčinku Binchio s aktivním uhlím (silnější než Binchio Start) nejvyšší kvality, velmi pravidelného kulatého tvaru s dokonale hladkým povrchem a pevnou černou barvou.

Díky svému krásnému tvaru a jednolité barvě se tyčinka bude vyjímat i ve větší karafě s vodou. Tento bar Binchio tak umocňuje zážitek z pití vody i z estetického hlediska. Je proto vhodný i jako zajímavý designový prvek do kaváren, restaurací a domácností. Díky designovému balení je tento výrobek atraktivní pro moderní kavárny nebo studia jógy. Vhodné i jako dárek.

Věděli jste to?

Každá zakoupená tyčinka binchotan je jedinečná a na světě neexistuje žádná jiná stejná!

Každá větev vietnamského eukalyptu je jedinečná a dřevěné uhlí vzniká během procesu výroby. Proto nelze “standardizovat” hmotnost ani tvar tyčinek jako u mrkve v Lidlu (a ani se o to nechceme pokoušet).

Co když ve vodě začnou plavat drobné částečky aktivního uhlí?

Nepropadejte panice! I když je spolknete, je to bezpečné. Podobný vzhled má např. pramenitá voda – obsahuje také malé částečky různých minerálů, stopových prvků atd. Je normální, že binchotan z eukalyptového stromu má několik malých částic aktivního uhlí, které pronikají do vody z jeho porézního povrchu.

Podobné chování např. a další přírodní čistič – minerál šungit. Nejjemnější částice lze také odstranit z povrchu (např. vylitím malého množství vody z povrchu karafy obsahující částice). Pokud nechcete, aby ve vodě plavaly částečky aktivního uhlí, zvolte raději náš japonský binchotan Kishu z dubu Ubame, který má tak tvrdý povrch, že ve vodě nezanechává žádné částečky.

  • materiál: dřevěné uhlí binchotan z větví vietnamské odrůdy eukalyptu
  • certifikát původu a kvality,
  • krabička obsahuje 1 tyčinku Premium
  • jedna tyčinka vydrží v průměru 3 a více měsíců (takže filtrujete vodu za přibližně 10 centů denně).
  • jedna tyčinka optimálně přefiltruje 1,5 litru vody najednou.
  • extrémně lehké a přenosné
  • Je 100% přírodní a má mnoho sekundárních využití.
  • Žádný plast. Nulový odpad. Filtry pouze na pitnou vodu (z vodovodu)

Aktivní uhlí balíme bez plastů

Váš balíček pečlivě zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. K podlepení používáme pouze 100% recyklovatelnou papírovou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

Podporujeme ekologické organizace

1 % z každého vašeho nákupu půjde neziskové organizaci zabývající se ochranou životního prostředí. Můžete si vybrat organizaci, kterou chcete podpořit. Vlk nebo Prales dětem? Více informací o nich najdete na tomto odkazu. Děkujeme vám za vaši podporu a touhu konat dobro!

Další informace

Množství:

1 kus

Délka:

10-12 cm

Průměrná hodnota:

od 2,5 cm

Hmotnost:

20-50 g podle tyčinky

Výdrž:

přibližně 3-4 měsíce

Materiál:

Eukalyptový uhlík

Země původu:

Vietnam

Obal

Krabička, Bez obalu

Vodný filter

Áno

Shop roku Mobake