Přeskočit na obsah

Bambusová sláma Ordinary

Bambusová sláma bez gravírování a bez obalu. Vykouzlí vám úsměv na tváři a ochrání životní prostředí před výrobou jednorázových plastů.… Ukáž celý popis ↓

Bez obalu

Popis

Bambusová sláma bez gravírování a bez obalu. Vykouzlí vám úsměv na tváři a ochrání životní prostředí před výrobou jednorázových plastů.

i Můžete si vybrat balení po 1 kusu nebo si vzít 10 kusů pro celou skupinu a ušetřit.

Proč bambusová sláma:

✅ protože je opakovaně použitelný, šetrný k vašemu zdraví i planetě, ✅

bez přidaných lepidel a nátěrů, vyrobeno ze 100% bambusu Moso,

✅ neohrožuje prostředí pandy 🐼
délka: 20 nebo 21 cm, průměr 0,5-0,6 cm,

100% rozložitelný.

Po každém použití doporučujeme důkladně osušit a vyčistit kartáčem na slámu.

Podívejte se na video z našeho workshopu na Youtube Mobake, jak správně pečovat o bambusová brčka nebo si přečtěte 4 tipy, jak se o bambusová brčka správně starat.

Víte, jak se správně starat o bambusová brčka >>

Zabalíme vám ho bez plastu

Váš balíček důkladně zabalíme do krabice nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výhradně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabici naplňte smrkovými pilinami nebo recyklovaným papírem. Po otevření vás možná překvapí příjemná lesní vůně.

Snažíme se využívat vše a být téměř bezodpadoví – proto doufáme, že se neurazíte, když k vašemu balíčku použijeme použitou krabici. Nakonec přidáme razítko s logem Mobake a s láskou odešleme.

My jsme Mobake!

Značka mladých, kreativních lidí, kteří oceňují přírodu a zamilovali se do bambusu. Náš příběh začal v roce 2016, kdy jsme poprvé představili bambusové zubní kartáčky s inspirativními nápady. Nazvali jsme je Motivační štětce – Story Brushes .

Nezůstalo jen u štětců, které každý rok posouváme na další úroveň. Pravidelně vytváříme nové ekologické bambusové výrobky, které se stávají nedílnou součástí
jedinečných lidských příběhů
. Díky i vám!

Další informace

Materiál

bambus

Dĺžka

20 cm, 21 cm

Priemer

0,6 cm

Množství

1, 10

Shop roku Mobake