Obchod » Čisté zuby

Zubní Tablety ZeoZoe

Doprava ZDARMA při
nákupu nad 890 Kč.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu přírody.

Nakupuješ bezpečně přes
šifrované spojení.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • bpa-free
  • Popis

Zubní Tablety ZeoZoe jsou alternativním způsobem dentální hygieny. Čištění zubů s použitím tablet je vynikajícím prostředkem udržování ústní dutiny v perfektním stavu. Tablety neosahuje fluor, ani žádné jiné chemické a přídatné látky, které jsou běžné v zubních pastách. Již před tisíci lety si lidé čistily zuby jemnými prášky (hlavně v Orientu). Dnes je to vlastně znovuobjevení tohoto způsobu čištění zubů.

Náš výrobek využívá neobyčejné vlastnosti práškového přírodního zeolitu. Ve spojení se šalvějí a mátou zabezpečuje nejen mechanické čištění, odstranění povlaku a zubního kamene, ale i prevenckiu proti tvorbě zubního kazu a zánětům dásní. Jemná abrazivní vlastnost zeolitu nezpůsobuje poškození zubní skloviny.

Zeolit ​​je vulkanický minerál. Je to jeden z nejsilnějších absorbentů v přírodě. Díky svým výjimečným vlastnostem dokáže vázat ve své struktuře různé škodlivé látky, choroboplodné organismy, toxiny, těžké kovy. Zeolit ​​má tzv.bio soudržnost vlastnost, naváže na sebe jen škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky ze své struktury uvolňuje. Tělo ho tedy přijímá jako přirozenou látku. Zeolit ​​reguluje acidobazickou rovnováhu (pH). Zeolit ​​odstraňuje kyselé prostředí, které přímo ohrožuje zubní sklovinu. Zubní kámen při používání našich tablet je viditelně redukován. Zeolit ​​v ústní dutině chemicky nereaguje, nemá žádné konraindikácie, nevysušuje, nezanechává žádné stopy, nebo povlak.

Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) Šalvěj dodává tabletám protizánětlivé látky. Během aplikace tablet se účinné látky uvolňují a přes sliznice se dostávají do krevního řečiště. Šalvěj působí profylakticky, předchází zánětům a onemocněním zubů a dásní. Při rozvinutých onemocněních dutiny ústní a zubů pomáhá odstarnit zánět, podporuje léčbu tkání, tiší bolest.

Máta peprná (Mentha piperita) Máta dodává zubním tabletám chakateristickú vůni a svěží, chladivý pocit v ústech. Máta účinkuje jako antiseptikum, působí protizánětlivě, tiší bolest, podporuje prokrvení, odtok škodlivin, buněčnou výměnu.

Talek, mastek, rýžový škrob: přírodní látky, které udržují vzhled a strukturu tablet.

Jak používat zubní tablety ZeoZoe

Zubní tabletu si vložte do úst. Zubní kartáček navlhčete vodou. Tablety jemně rozkousejte, zatímco v ústech nevznikne pastovitá hmota. Kartáčkem zuby čistěte tak, jak jste zvyklí. Vypláchněte čistou vodou

Obsahuje:
Zeolitu, Mentha Piperita Oil, Salvia
Officinalis Extract, Acacia Senegal Gum,
Talc, Oryza Sativa Starch

Aplikace:
Tabletu rozhrýzť a mokrým kartáčkem umýt zuby. Aplikujte 2 x denně.

Hmotnost: 90g

Zabalíme ti to bez plastů 📦🌱

Tvůj balíček důkladně zabalíme do krabičky nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výlučně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabičku vyplníme pilinami ze smrku nebo recyklovaným papírem. Při otevírání Tě může překvapit příjemná lesní vůně.

Snažíme se využít všechno a být téměř bez odpadu – proto věříme, že se nezlobíš,  jestliže u tvého balíčku použijeme již použitou krabičku. Na závěr přidáme razítko s logem Mobake, a s láskou zašleme.

Podporujeme environmentální organizace 🌿

Z každého tvého nákupu poputuje 1% jedné z ekologických neziskových organizací. Můžeš si vybrat organizaci, jejíž chceš projevit svoji podporu. Vlk nebo Prales Dětem? Více o nich si můžeš přečíst na tomto odkazu. Děkujeme za tvou podporu a chuť konat dobro!

O značce ZeoZoe

Chceme změnit způsob života na naší nádherné planetě. Odmítáme přispívat k dalšímu zamoření Země plasty. Příroda nám dává vše, co potřebujeme a zeolit je toho úžasným důkazem.