Obchod » Čisté tělo

Bambusové vatové tyčinky

  • Nové
65,00 Kč

Na skladě, odešleme již zítra.

Kdy ti přijde zásilka?

Data jsou odhadovaná pro Česká republika.

Slovenská pošta Pátek  13.12.
Zásilkovna Pátek  13.12.

Doprava ZDARMA při
nákupu nad 890 Kč.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu přírody.

Nakupuješ bezpečně přes
šifrované spojení.

Brčko jako dárek
při koupi 5 kartáčků.

  • 100% recyklovatelný
  • 100% rozložitelný
  • bez nátěrů a lepidel
  • Popis
  • Detaily

Bambusové vatové eko tyčinky do uší Mobake ??
✔ Balení obsahuje 100 ks  tyčinek
✔ Jsou 100% rozložitelné
✔ Bez ftalátů

Řekněme stop jednorázovým plastovým produktům

Bambusové vatové tyčinky do uší

Představují skvělou alternativu ke klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalem z recyklovaného papíru jsou kompostovatelné a zcela biologicky rozložitelné. Můžete je tak vhodit do kompostu.

Neobsahují BPA (bisfenol A). Samotná tyčinka je vyrobena ze 100% biologicky odbouratelného, ​​udržitelně pěstovaného bambusu.

Zabalíme ti to bez plastů

Tvůj balíček důkladně zabalíme do krabičky nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výlučně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabičku vyplníme pilinami ze smrku nebo recyklovaným papírem. Při otevírání Tě může překvapit příjemná lesní vůně.

Snažíme se využít všechno a být téměř bez odpadu – proto věříme, že se nezlobíš,  jestliže u tvého balíčku použijeme již použitou krabičku. Na závěr přidáme razítko s logem Mobake, a s láskou zašleme.

Podporujeme environmentální organizace ?

Z každého tvého nákupu poputuje 1% jedné z ekologických neziskových organizací. Můžeš si vybrat organizaci, jejíž chceš projevit svoji podporu. Vlk nebo Prales Dětem? Více o nich si můžeš přečíst na tomto odkazu. Děkujeme za tvou podporu a chuť konat dobro!

Jsme Mobake!

značka mladých, kreativních lidí, kteří si váží přírody a zamilovali se do bambusu. Náš příběh se začal psát v roce 2016, kdy jsme poprvé představili bambusové zubní kartáčky s inspirujícími myšlenkami. Nazvali jsme je Motivační kartáčky – kartáčky s příběhem.

Nezůstalo to jen u kartáčků, které každoročně posouváme na vyšší level. Pravidelně tvoříme nové ekologické bambusové produkty, které se stávají nedílnou součástí unikátních lidských příběhů. Díky patří i Tobě!

 

  • Materiál bambus, bavlna
  • Dĺžka tyčinky 9 cm
  • Počet kusov 100 ks