Obchod » Čisté tělo

Bambusové tyčinky 200ks

73,00 Kč s DPH

Na skladě, odešleme do 2 dnů.

Kdy ti přijde zásilka?

Data jsou odhadovaná pro Česká republika.

Slovenská pošta Pátek  5.6.
Zásilkovna Pátek  5.6.

Doprava ZDARMA při
nákupu nad 890 Kč.

Balíme EKOLOGICKY
a s láskou.

1% z nákupu putuje
na ochranu přírody.

Nakupuješ bezpečně přes
šifrované spojení.

Bambusová kefka zdarma
pri nákúpe nad 80€

  • Popis
  • Detaily

Bambusové vatové eko tyčinky do uší Mobake
✔ Balení obsahuje 100 ks  tyčinek
✔ Jsou 100% rozložitelné
✔ Bez ftalátů

Řeknime stop jednorázovým plastovým produktům

Bambusové vatové tyčinky do uší

Představují skvělou alternativu ke klasickým plastovým tyčinkám. Spolu s obalem z recyklovaného papíru jsou kompostovatelné a zcela biologicky rozložitelné. Můžete je tak vhodit do kompostu.

Neobsahují BPA (bisfenol A). Samotná tyčinka je vyrobena ze 100% biologicky odbouratelného, ​​udržitelně pěstovaného bambusu.

Zamilovali jsme si bambus ❤

Bambus dokáže růst neuvěřitelně rychle, i proto jsou naše kartáčky vyrobeny ze 100% Moso bambusu. Je pěstován udržitelným způsobem a neohrožuje území pandy. Podobně je navržena i krabička kartáčku, která je vyrobena z recyklovaného papíru. Koupí naší kartáčky ušetříš přírodě téměř 500 roční proces rozkládání běžné umělého kartáčku.

Přečti si jak prebíhá výroba Osobního kartáčku úplne od začátku.

Zabalíme ti to bez plastů 📦🌱

Tvůj balíček důkladně zabalíme do krabičky nebo obálky z recyklovaného papíru. Pro lepení používáme výlučně papírovou, 100% recyklovatelnou pásku. Krabičku vyplníme pilinami ze smrku nebo recyklovaným papírem. Při otevírání Tě může překvapit příjemná lesní vůně.

Snažíme se využít všechno a být téměř bez odpadu – proto věříme, že se nezlobíš,  jestliže u tvého balíčku použijeme již použitou krabičku. Na závěr přidáme razítko s logem Mobake, a s láskou zašleme.

 

Podporujeme environmentální organizace 🌿

Z každého tvého nákupu poputuje 1% jedné z ekologických neziskových organizací. Můžeš si vybrat organizaci, jejíž chceš projevit svoji podporu. Vlk nebo Prales Dětem? Více o nich si můžeš přečíst na tomto odkazu. Děkujeme za tvou podporu a chuť konat dobro!

Jsme Mobake!

značka mladých, kreativních lidí, kteří si váží přírody a zamilovali se do bambusu. Náš příběh se začal psát v roce 2016, kdy jsme poprvé představili bambusové zubní kartáčky s inspirujícími myšlenkami. Nazvali jsme je Motivační kartáčky – kartáčky s příběhem.

Nezůstalo to jen u kartáčků, které každoročně posouváme na vyšší level. Pravidelně tvoříme nové ekologické bambusové produkty, které se stávají nedílnou součástí unikátních lidských příběhů. Díky patří i Tobě!

  • Materiál bambus, bavlna
  • Dĺžka tyčinky 9 cm