MOBAKE » Doprava a platba

Doprava a platba

Možnosti dopravy

Slovenská pošta – Obchodní balík

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši do 3 € v závislosti na místě dodání a váze balíčku. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy. Reklamace zásilky je možná do 2 dnů od doručení, za předpokladu, že poškození nebylo patrné při předání!

Cena nezahrnuje žádné další služby, protože je slovenská pošta nenabízí. Pokud nebudeš zastižen doma, dostaneš do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si můžeš vyzvednout na uvedené poště nebo požádat o opětovné doručení. U těchto zásilek není možná jakákoli komunikace s dopravcem a nemáme žádnou možnost zásilku ovlivňovat. Zásilku odesílanou doporučeně nebo na dobírku je možné sledovat.

Pozor! Pokud je balík viditelně poškozený, nebo pokud je porušena ochranná páska, reklamaci uplatníš přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.

Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání. O odeslání budeš informován e-mailem.

Zásilkovna

Co je Zásilkovna?

Zásilkovna je logistická společnost, která provozuje výdejní místa po celém Slovensku, v Čechách a jiných zemí EU. Mohou se nacházet v různých kamenných prodejnách, kavárnách či obchodních centrech.

Kde se výdejní místa Zásilkovny nacházejí?

Kompletní seznam všech výdejních míst naleznete na tomto odkazu.

Jak to funguje? 

V košíku zvolíš jedno ze stovek výdejních míst a jakmile bude zásilka připravena k výdeji, přijde Ti SMS a e-mail s heslem, na které bude zásilka vydána. Standardně jsou zásilky doručovány druhý den a počkají na výdejním místě 7 dní. Pomocí trasovacího čísla, které obdržíš na e-mail, můžeš sledovat svoji zásilku ZDE.

Nestihneš si zásilku vyzvednout?

Nevadí, můžeš si prodloužit úložní dobu zásilky až na 21 dní nebo prozradíš heslo komukoli, komu věříš a on vyzvedne zásilku za Tebe.

Výhody Zásilkovny

Nemusíš celý den doma čekat na kurýra, zásilku si vyzvedneš tehdy, když se ti to bude hodit. Navíc si můžeš doručené zboží přímo na výdejním místě rozbalit, popřípadě vrátit zpět, pokud ti z nějakého důvodu nebude vyhovovat.

Způsoby úhrady

Všechny způsoby úhrady, lze vybrat před výběrem dopravy. Všechny spůsoby platby jsou zahrnuty v ceně dopravy.

 

Platba předem

Při výběru této možnosti obdržíš zálohový list se všemi údaji k platbě. Zboží budeme expedovat po obdržení platby na bankovní účet.

Dobírka

Objednané zboží Ti zašleme poštou a při převzetí toto zboží uhradíš v hotovosti.

Platba prostřednictvím platební brány GoPay

(Platba kartou, Platba Internetbanking). Schválené a regulované Českou národní bankou.

Bezpečnost: Při platbě platebními kartami se nemusíš bát zneužití. Využíváme prověřenou platební bránu s protokolem 3-D secure, podporovaným karetními asociacemi. Všechny interní informace (hesla, jména, operace) se šifrují. My k Tvým platebním údajům přístup nemáme.

PayPal

Bezpečná platba pomocí internetové peněženky PayPal. Platba je okamžitě připsaná na naši PayPal peněženku.